El Internado Laguna Negra
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Amelia(Marta Hazaz)

Ići dole 
+11
*I & J*
Jopi
Mara90
CRNIJASTREB
MartínRivas♥
Linaa^^
Saška ^^
Pavle
filip
¿coka?
Sanja94
15 posters
AutorPoruka
Sanja94
Admin
Admin
Sanja94


Broj poruka : 1105
Points : 1885
Datum upisa : 13.03.2010
Godina : 30
Lokacija : España

Amelia(Marta Hazaz) Empty
PočaljiNaslov: Amelia(Marta Hazaz)   Amelia(Marta Hazaz) EmptyNed Mar 14, 2010 11:05 am

Amelia(Marta Hazaz) 23sbudf
Amelia, profesora de primaria
Amelia es la profesora de primaria de la Laguna Negra, una persona cariñosa, voluntariosa y muy entusiasta que vive su profesión con una ilusión especial al lado de los más pequeños, haciendo que su dulzura y calidez sea el motivo por el que todos en el internado, la adoren. Para Paula, Amelia pronto comenzará a ser más que una profesora, siendo un referente para la pequeña que en muchas ocasiones, dará respuestas a muchas de las preguntas de Paula. Ha tenido una relación sentimental con Pedro, el profesor de gimnasia, que finalizó tras descubrir que éste le engañaba con la que pensaba que era su amiga, Elsa, la anteriormente jefa de estudios y pareja de Héctor y que actualmente es la directora del internado. Tras la fallida relación, Amelia encontró refugio en Marcos, el hermano de Paula, que había dejado de ser simplemente el hermano de su alumna, una relación que nació de miradas y que sucumbió con un cálido beso siendo esta relación prohibida, pero muy deseada por ambos. La relación pronto vería su fin cuando dejara de ser un secreto y llegara a los oídos de Elsa, la directora del centro.

Además, Amelia tiene una segunda cara, menos angelical y buena que la segunda, ya que colabora con Camilo ayudándole a vigilar a los jóvenes del internado, que tratan de averiguar los misterios que esconden esas paredes. A pesar de todo, Amelía solo es víctima de un amenaza en la que la vida de su hermano es la protagonista.
Nazad na vrh Ići dole
https://elinternadoserbia.forummotion.com
Sanja94
Admin
Admin
Sanja94


Broj poruka : 1105
Points : 1885
Datum upisa : 13.03.2010
Godina : 30
Lokacija : España

Amelia(Marta Hazaz) Empty
PočaljiNaslov: Re: Amelia(Marta Hazaz)   Amelia(Marta Hazaz) EmptyČet Sep 23, 2010 6:08 am

Glavna uloga u novoj seriji "Bandolera".

La nueva serie diaria de la sobremesa de Antena 3 comienza su grabación en octubre y cuenta como protagonistas con la presencia de Marta Hazas, Carles Francino y Manuel Banderas.




Tas la muerte de Amelia en El Internado, Marta Hazas regresa a Antena 3 con un papel protagonista de la mano de Sara Reeves, una joven inglesa que persigue sus sueños de convertirse en escritora y viajar a su añorada España en pos de aventuras.


Carles Francino interpreta a Miguel Romero, teniente de la Guardia Civil que romperá los esquemas de Sara Reeves.

Juan Caballero, interpretado por Manuel Banderas, es un pícaro aficionado a seducir a mujeres para sacarle el dinero después.

Bandolera es una poderosa historia de amor imposible, la del Teniente Miguel Romero, Sara y Roberto, el líder de los jornaleros del pueblo. Alrededor, se van desarrollando las historias de la familia rica del pueblo, los Montoro en contraste con la pobre, los Pérez.

Amor, aventura, comedia y drama… Bandolera posee los elementos propios del relato de época y de las historias de amor imposibles y apasionadas.


Izvor: Zona el internado
Nazad na vrh Ići dole
https://elinternadoserbia.forummotion.com
¿coka?
Admin
Admin
¿coka?


Broj poruka : 128
Points : 132
Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 31

Amelia(Marta Hazaz) Empty
PočaljiNaslov: Re: Amelia(Marta Hazaz)   Amelia(Marta Hazaz) EmptyČet Dec 30, 2010 5:54 am

Cudna je i ona.
U pocetku je izgledala sasvim okej, a sad ispade da je i ona negativka.
Mada vidi se da radi pod prinudom, al opet... Ne znam...
Nazad na vrh Ići dole
Sanja94
Admin
Admin
Sanja94


Broj poruka : 1105
Points : 1885
Datum upisa : 13.03.2010
Godina : 30
Lokacija : España

Amelia(Marta Hazaz) Empty
PočaljiNaslov: Re: Amelia(Marta Hazaz)   Amelia(Marta Hazaz) EmptyČet Dec 30, 2010 9:42 am

Meni je ona odvratna od samog pocetka!
Ynala sam ja da ce neshto da muti.
Koja je to rospija... iako znam da joj nije lako... na silu to radi ali opet je ne volim, kako god.
Nazad na vrh Ići dole
https://elinternadoserbia.forummotion.com
filip
Novi učenik
Novi učenik
filip


Broj poruka : 90
Points : 98
Datum upisa : 30.04.2011
Godina : 28

Amelia(Marta Hazaz) Empty
PočaljiNaslov: Re: Amelia(Marta Hazaz)   Amelia(Marta Hazaz) EmptySub Maj 07, 2011 7:34 am

Jeste u pravu si potpuno sanja !! A i ona je najvise u seriji povredila Marcosa i Carol !!! Ma i onaj Marcos je budala sto je bio sa njommmm tako me je bio iznervirao ali opet na neki nacin on je nju zaista voleooooo !! Ali toliko je spletkarila i lagala da je to strasnooo !!!
Nazad na vrh Ići dole
http://losprotegidos.forumsr.com
Pavle
Admin
Admin
Pavle


Broj poruka : 111
Points : 113
Datum upisa : 13.03.2011

Amelia(Marta Hazaz) Empty
PočaljiNaslov: Re: Amelia(Marta Hazaz)   Amelia(Marta Hazaz) EmptyNed Jun 05, 2011 3:44 pm

Ona nije povredila Markosa i Karolinu,to sto je Markos bio debil pa nije hteo da bude sa Karol je njegov problem.. Ona me je nervirala ali ipak je opravdano sve sto je radila a i na kraju krajeva,jedina je koja je promenila stranu u celoj seriji (osim Rokea naravno).. Tako da mi je mnogo zao sto onako zavrsava..
Nazad na vrh Ići dole
Saška ^^
Novi učenik
Novi učenik
Saška ^^


Broj poruka : 45
Points : 47
Datum upisa : 03.08.2011
Godina : 28
Lokacija : Novi Sad

Amelia(Marta Hazaz) Empty
PočaljiNaslov: Re: Amelia(Marta Hazaz)   Amelia(Marta Hazaz) EmptyUto Avg 09, 2011 3:40 am

U pocetku je nisam volela, al' mi je bilo zao sto je zavrsila na onaj nacin, ipak nije zasluzila.. ://
Nazad na vrh Ići dole
Linaa^^
Novi učenik
Novi učenik
Linaa^^


Broj poruka : 83
Points : 113
Datum upisa : 05.08.2011
Lokacija : Ниш

Amelia(Marta Hazaz) Empty
PočaljiNaslov: Re: Amelia(Marta Hazaz)   Amelia(Marta Hazaz) EmptyČet Avg 11, 2011 7:25 am

Nisam je bas nesto volela , ali ipak mi je zao sto je Ugo ubio , ipak nije to zasluzila :/
Nazad na vrh Ići dole
MartínRivas♥
Novi učenik
Novi učenik
MartínRivas♥


Broj poruka : 31
Points : 33
Datum upisa : 29.06.2011

Amelia(Marta Hazaz) Empty
PočaljiNaslov: Re: Amelia(Marta Hazaz)   Amelia(Marta Hazaz) EmptyUto Avg 23, 2011 7:46 am

volim je. ne nešto mnogo, ali volim je.
plakala sam kad ju je ugo ubio. stvarno je pokvaren.
a ona...duša. . ipak je pomagala pozitivcima. a i sama je bila to.
Nazad na vrh Ići dole
CRNIJASTREB
Novi učenik
Novi učenik
CRNIJASTREB


Broj poruka : 35
Points : 35
Datum upisa : 16.08.2011

Amelia(Marta Hazaz) Empty
PočaljiNaslov: Re: Amelia(Marta Hazaz)   Amelia(Marta Hazaz) EmptyČet Nov 10, 2011 10:57 am

amelia nikad nije bila klasični negativac, da jeste, ne bi spasila fermina, ne bi pomagala kad je kod molga....ona je najveća žrtva u seriji...žao mi je što nije uspjela da se osveti ugu.....
Nazad na vrh Ići dole
Mara90
Novi učenik
Novi učenik
Mara90


Broj poruka : 36
Points : 38
Datum upisa : 12.11.2011

Amelia(Marta Hazaz) Empty
PočaljiNaslov: Re: Amelia(Marta Hazaz)   Amelia(Marta Hazaz) EmptyPon Nov 14, 2011 5:30 am

U pocetku sam je volela,ali kasnije sam je omrzla i taj osecaj sa pocetka nikako ne mogu da vratim.
Nazad na vrh Ići dole
Jopi
Novi učenik
Novi učenik
Jopi


Broj poruka : 63
Points : 65
Datum upisa : 19.05.2012
Lokacija : New York

Amelia(Marta Hazaz) Empty
PočaljiNaslov: Re: Amelia(Marta Hazaz)   Amelia(Marta Hazaz) EmptySub Maj 19, 2012 12:15 pm

^Nervirala me je od početkaa!
Nazad na vrh Ići dole
*I & J*
Novi učenik
Novi učenik
*I & J*


Broj poruka : 84
Points : 90
Datum upisa : 13.01.2013
Godina : 26
Lokacija : en el Internado

Amelia(Marta Hazaz) Empty
PočaljiNaslov: Re: Amelia(Marta Hazaz)   Amelia(Marta Hazaz) EmptyPon Jan 14, 2013 11:19 pm

Na pocetku mi je bila ok,sad i nije nesto
Nazad na vrh Ići dole
julivanista
Admin
Admin
julivanista


Broj poruka : 777
Points : 818
Datum upisa : 19.01.2013
Godina : 27
Lokacija : Srbija

Amelia(Marta Hazaz) Empty
PočaljiNaslov: Re: Amelia(Marta Hazaz)   Amelia(Marta Hazaz) EmptyNed Jan 20, 2013 4:37 am

Amelia -obozavam je od prve epizode.ona je nazalost samo jos jedna Otoksova marioneta,koja je pristala na lose zarad zivota svog brata.ona je puna ljubavi.i smatram da je zaista volela Markosa,to je mozda u pocetku bila samo gluma,ali posle se pretvorilo u ljubav(to je ona i sama rekla Alisiji) ..ona je prelepa,jako mi je krivo sto je onako umrla,msm da to bas nije zasluzila i takodje mrzim sto ju je Markos osudjivao za Carolininu smrt,iako ona nije imala nikave veze sa tim!!

CRNIJASTREB ::
amelia nikad nije bila klasični negativac, da jeste, ne bi spasila fermina, ne bi pomagala kad je kod molga....ona je najveća žrtva u seriji...žao mi je što nije uspjela da se osveti ugu.....
i skroz se slazem sa ovim!
Nazad na vrh Ići dole
marolina
Admin
Admin
marolina


Broj poruka : 638
Points : 674
Datum upisa : 13.07.2012
Godina : 32
Lokacija : ღ El Internado Laguna Negra ღ

Amelia(Marta Hazaz) Empty
PočaljiNaslov: Re: Amelia(Marta Hazaz)   Amelia(Marta Hazaz) EmptySre Mar 27, 2013 3:36 pm

Nju nisam volela u pocetku jer je bila sa Markosom, nije me toliko nervirala sto je bila jedna od njih, koliko sto je bila sa Markosom. Inace mi je zao sto je Ugo ubio, nije zasluzila. Trudila se, uvek je pomagala i Ferminu, i ono kad je Markosu i ostalima dala lekove...i kad se oglusila o Noiretova naredjenja da ne kaze za Karol..a ona je ipak rekla da bi oni znali sta se desilo s njom. Opet mogla je da kaze da je Roke ubio, to nisam shvatila. Ali dobro,sve u svemu, dobra je ona bila..to sto je radila za njih ne znaci da je izopacena i losa..morala je zbog brata..mnogo ga je volela.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bruno-mars.biz
*Precious*
Novi učenik
Novi učenik
*Precious*


Broj poruka : 226
Points : 228
Datum upisa : 16.03.2013

Amelia(Marta Hazaz) Empty
PočaljiNaslov: Re: Amelia(Marta Hazaz)   Amelia(Marta Hazaz) EmptyPon Apr 29, 2013 3:28 am

Ok je, nista posebno xD
Nazad na vrh Ići dole
Monika94
Novi učenik
Novi učenik
Monika94


Broj poruka : 173
Points : 177
Datum upisa : 14.06.2013
Godina : 29
Lokacija : Uzice

Amelia(Marta Hazaz) Empty
PočaljiNaslov: Re: Amelia(Marta Hazaz)   Amelia(Marta Hazaz) EmptyPet Jun 14, 2013 4:32 pm

Bas je simpaticna. jeje K'o neko dete.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Amelia(Marta Hazaz) Empty
PočaljiNaslov: Re: Amelia(Marta Hazaz)   Amelia(Marta Hazaz) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Amelia(Marta Hazaz)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Marta Hazas
» Marta Torné
» Maria(Marta Torne)
» Marta Torne-Intervju
» Marta Hazas u Gran Hotelu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
El Internado Laguna Negra :: Likovi/Personajes :: Profesori/Profesores-
Skoči na: