El Internado Laguna Negra
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Iván(Yon Gonzales)

Ići dole 
+13
marolina
MiNombreEsAna
Pilence :)
Merthin
Jopi
Mara90
CRNIJASTREB
gorana96
YonGonzàlez♥
Pavle
filip
¿coka?
Sanja94
17 posters
AutorPoruka
Sanja94
Admin
Admin
Sanja94


Broj poruka : 1105
Points : 1885
Datum upisa : 13.03.2010
Godina : 30
Lokacija : España

Iván(Yon Gonzales) Empty
PočaljiNaslov: Iván(Yon Gonzales)   Iván(Yon Gonzales) EmptyNed Mar 14, 2010 11:32 am

[You must be registered and logged in to see this link.]
Iván
Iván es un niño rico, rebelde e insubordinado marcado por una falta de afecto clara suplida con regalos y caprichos y un padre que jamás se ocupó de él y que cuando lo hacía, era a base de maltratos. A pesar de vivir semejante calvario, ni siquiera ésta era su verdadera familia, pues Iván cuando era sólo un bebé recién nacido fue vendido por un padre yonki a la familia Noiret para sacar algo de dinero y poder meterse un chute. Este yonki era por aquel entonces el novio de María, la limpiadora, que también tenía adicción a las drogas aunque después de que éste vendiera a su hijo y la abandonara, María empezó una nueva vida lejos de las drogas, las malas compañías y con el único objetivo de buscar al hijo que le arrebataron. Actualmente, y cuando Iván comenzaba a confiar algo en su padre, y su intención de ser por fin una verdadera familia, éste piensa haber conocido a su verdadera madre gracias a su padre, cuando en realidad es un falso montaje, aunque Iván todavía no lo sabe. Pero la maldad de su padre y sus malas intenciones no terminan ahí, pues Iván descubre algo que definitivamente eliminara cualquier esperanza positiva hacia su padre, y es que fue éste el autor de la muerte de uno de sus mejores amigos, Cayetano.
Durante muchos años, su pareja sentimental ha sido Carolina que, aunque ante sus compañeros siempre fingió que ésta no era imprescindible en su vida, ella es lo más parecido que ha tenido Iván a un familia, alguien en quién confiar, que le da todo su cariño y amor y que simplemente desea verlo feliz. Pero esta relación se ve truncada con la llegada de Marcos al internado, cuando ésta comienza a ver en éste algo más que simpatía. Será entonces cuando Iván saque su vena más macarra y malvada haciéndole la vida imposible al nuevo alumno aunque ésto no evitará que su chica se enamore del joven y abandone a Iván tras muchos años de relación. Aun así, Marcos e Iván consiguen hacerse unos amigos inseparables cuando Marcos, la noche antes de irse de vacaciones de Navidad, descubre a Iván en mitad de los pasillos del internado fuera de si, nervioso, con una escopeta en mano y ensangrentado, Iván a matado a una persona. Ese secreto les une más que nunca haciendo que la relación de Carolina y Marcos, no llegue a nada.
Nazad na vrh Ići dole
https://elinternadoserbia.forummotion.com
¿coka?
Admin
Admin
¿coka?


Broj poruka : 128
Points : 132
Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 31

Iván(Yon Gonzales) Empty
PočaljiNaslov: Re: Iván(Yon Gonzales)   Iván(Yon Gonzales) EmptyČet Dec 30, 2010 5:37 am

Ljubaav najlepsa!!!
Obozavam gaaa! oke Iván(Yon Gonzales) 3176795975
Nazad na vrh Ići dole
Sanja94
Admin
Admin
Sanja94


Broj poruka : 1105
Points : 1885
Datum upisa : 13.03.2010
Godina : 30
Lokacija : España

Iván(Yon Gonzales) Empty
PočaljiNaslov: Re: Iván(Yon Gonzales)   Iván(Yon Gonzales) EmptyČet Dec 30, 2010 9:46 am

I ja ga obozavam, pored Uga, naravno...mica nasha...
Nazad na vrh Ići dole
https://elinternadoserbia.forummotion.com
filip
Novi učenik
Novi učenik
filip


Broj poruka : 90
Points : 98
Datum upisa : 30.04.2011
Godina : 28

Iván(Yon Gonzales) Empty
PočaljiNaslov: Re: Iván(Yon Gonzales)   Iván(Yon Gonzales) EmptySub Maj 07, 2011 7:26 am

Bolji mi je Markos bar u seriji !!!
Nazad na vrh Ići dole
http://losprotegidos.forumsr.com
Pavle
Admin
Admin
Pavle


Broj poruka : 111
Points : 113
Datum upisa : 13.03.2011

Iván(Yon Gonzales) Empty
PočaljiNaslov: Re: Iván(Yon Gonzales)   Iván(Yon Gonzales) EmptySub Jun 04, 2011 1:17 pm

Super lik,mada tvrdoglaaav i cesto ne misli sta je pametnije i uradi ono sto je najgluplje xD To je uglavnom u vezi za Hulijom :D
Nazad na vrh Ići dole
YonGonzàlez♥
Novi učenik
Novi učenik
YonGonzàlez♥


Broj poruka : 30
Points : 32
Datum upisa : 28.06.2011
Godina : 27

Iván(Yon Gonzales) Empty
PočaljiNaslov: Re: Iván(Yon Gonzales)   Iván(Yon Gonzales) EmptySre Jun 29, 2011 2:09 am

Omiljeni lik! Iako zna da bude i bezobrazan, ne krivim ga, jer mu Karo bas i ne pomeze ._. I bas me je iznervira sto je poljubila Markosa a jos uvek nije raskinula sa Ivanom :'( I kad god on place i ja se rasplacem sa njim XD A nema srece ni sa tatom :/
( Moje misljene posle pogledane 1. sezone ) :)
Nazad na vrh Ići dole
http://mrs-wesley.tumblr.com
gorana96
Novi učenik
Novi učenik
gorana96


Broj poruka : 15
Points : 18
Datum upisa : 06.07.2011
Godina : 27

Iván(Yon Gonzales) Empty
PočaljiNaslov: Re: Iván(Yon Gonzales)   Iván(Yon Gonzales) EmptyUto Avg 23, 2011 9:27 am

On mi je omiljeni<3333
Nazad na vrh Ići dole
CRNIJASTREB
Novi učenik
Novi učenik
CRNIJASTREB


Broj poruka : 35
Points : 35
Datum upisa : 16.08.2011

Iván(Yon Gonzales) Empty
PočaljiNaslov: Re: Iván(Yon Gonzales)   Iván(Yon Gonzales) EmptySub Nov 12, 2011 11:21 am

markos je pekmez za ivana.....ja sam kao ivan pa mi se zato sviđa...doduše ja bih na njihovom mjestu zbrisao iz internata kupio par pištolja, nekolko bubica i riješio misteriju internata... :08:
doduše taj internat bi trajao jedva 7 epizoda :07:
Nazad na vrh Ići dole
Mara90
Novi učenik
Novi učenik
Mara90


Broj poruka : 36
Points : 38
Datum upisa : 12.11.2011

Iván(Yon Gonzales) Empty
PočaljiNaslov: Re: Iván(Yon Gonzales)   Iván(Yon Gonzales) EmptyPon Nov 14, 2011 5:18 am

Uuu on je super! Lep,ponosan i spolja hladan,sto se verovatno svima i dopada.
I jakoo duhovit! 4343
Nazad na vrh Ići dole
Jopi
Novi učenik
Novi učenik
Jopi


Broj poruka : 63
Points : 65
Datum upisa : 19.05.2012
Lokacija : New York

Iván(Yon Gonzales) Empty
PočaljiNaslov: Re: Iván(Yon Gonzales)   Iván(Yon Gonzales) EmptySub Maj 19, 2012 12:28 pm

Obožavam ga,prelijep^^<333
Nazad na vrh Ići dole
Merthin
Novi učenik
Novi učenik
Merthin


Broj poruka : 5
Points : 7
Datum upisa : 21.05.2012

Iván(Yon Gonzales) Empty
PočaljiNaslov: Re: Iván(Yon Gonzales)   Iván(Yon Gonzales) EmptySre Maj 23, 2012 9:47 am

Ivan mi je od njih šestoro, najbolji lik...a nije ni cudo sto se ponasa nekad idiotski, jadan sta mu se sve izdesavalo, kakve je šokove doživeo...dobro da je ost'o normalan xD
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Iván(Yon Gonzales) Empty
PočaljiNaslov: Re: Iván(Yon Gonzales)   Iván(Yon Gonzales) EmptyNed Maj 27, 2012 8:09 am

nisam ga volela na samom pocetku,a onda sam pocela bas da ga obozavam !!!


Poslednji izmenio zvezdica dana Pon Avg 27, 2012 8:16 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Pilence :)
Novi učenik
Novi učenik
Pilence :)


Broj poruka : 10
Points : 10
Datum upisa : 16.04.2012

Iván(Yon Gonzales) Empty
PočaljiNaslov: Re: Iván(Yon Gonzales)   Iván(Yon Gonzales) EmptyPon Maj 28, 2012 8:01 am

Takodje.Obožavam ga,mada ne znam da li je zbog njegovog lika u seriji ili još iz SMS - a , ali ga svejedno baš volim..
Nazad na vrh Ići dole
MiNombreEsAna
Novi učenik
Novi učenik
MiNombreEsAna


Broj poruka : 71
Points : 73
Datum upisa : 23.08.2012
Godina : 26

Iván(Yon Gonzales) Empty
PočaljiNaslov: Re: Iván(Yon Gonzales)   Iván(Yon Gonzales) EmptyPet Avg 24, 2012 3:52 pm

A ♥IVAN♥
Najviše volim taj njegov smisao za humor :D Tvrdoglav je, ali je zanimjivo to koliko voli Huliju i kako bi sve za nju učinio.
Na početku serije je bio odbojan, imao je smisla za humor, ali je uvek bio hladan i bezobrazan prema svima. Ali, kako je serija odmicala, promenio mu se lik, bar je postalo vidljivo da je osecajan, brižljiv i slično :D Ovo mi je definitivno najomiljeniji lik, baš ga volim :)


Poslednji put izmenio MiNombreEsAna dana Pet Jan 25, 2013 2:36 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
marolina
Admin
Admin
marolina


Broj poruka : 638
Points : 674
Datum upisa : 13.07.2012
Godina : 32
Lokacija : ღ El Internado Laguna Negra ღ

Iván(Yon Gonzales) Empty
PočaljiNaslov: Re: Iván(Yon Gonzales)   Iván(Yon Gonzales) EmptyPet Avg 24, 2012 4:22 pm

Obozavam..mada me nervira njegov karakter, doduse ja sam ista kao on :D
Ali i mnogo je dobar, nikad ne bi izdao prijatelje, nije kao Roke, pre bi umro nego da ih izda.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bruno-mars.biz
*I & J*
Novi učenik
Novi učenik
*I & J*


Broj poruka : 84
Points : 90
Datum upisa : 13.01.2013
Godina : 26
Lokacija : en el Internado

Iván(Yon Gonzales) Empty
PočaljiNaslov: Re: Iván(Yon Gonzales)   Iván(Yon Gonzales) EmptyPon Jan 14, 2013 11:40 pm

Obozaaaavaaaam ga!!!
Definitivno moj omiljeni lik u seriji :)
Nazad na vrh Ići dole
Monika94
Novi učenik
Novi učenik
Monika94


Broj poruka : 173
Points : 177
Datum upisa : 14.06.2013
Godina : 29
Lokacija : Uzice

Iván(Yon Gonzales) Empty
PočaljiNaslov: Re: Iván(Yon Gonzales)   Iván(Yon Gonzales) EmptySub Jun 15, 2013 6:02 am

Na pocetku mi je bio odvratan, pogotovu zbog one fore sa Markosovim i Paulinim roditeljima.... A kasnije sam ga zavolela. Mnogo je dobar lik, ima show humor i on i Hulija su super par, bas jedno za drugo. Umirem od smeha kada je zove "saptacica duhova". Mnogo cenim kod njega sto je odan drug. :)
Nazad na vrh Ići dole
julivanista
Admin
Admin
julivanista


Broj poruka : 777
Points : 818
Datum upisa : 19.01.2013
Godina : 27
Lokacija : Srbija

Iván(Yon Gonzales) Empty
PočaljiNaslov: Re: Iván(Yon Gonzales)   Iván(Yon Gonzales) EmptySub Jun 15, 2013 2:12 pm

Ivan -lik.kralj,car.Genijalan je jeje Obozavam ga.Znaci ja ne znam prve dve ep mi je bio kao bezveze,ali posle skorz kulj.On i Julia su mi drazesni :3 Navijam za njih od kad se Julia pojavila prvi put.
Nazad na vrh Ići dole
*Precious*
Novi učenik
Novi učenik
*Precious*


Broj poruka : 226
Points : 228
Datum upisa : 16.03.2013

Iván(Yon Gonzales) Empty
PočaljiNaslov: Re: Iván(Yon Gonzales)   Iván(Yon Gonzales) EmptyNed Jun 16, 2013 12:06 pm

Omiljeni muski lik jeje Car je jeje Saosecam dosta s njim :3
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Iván(Yon Gonzales) Empty
PočaljiNaslov: Re: Iván(Yon Gonzales)   Iván(Yon Gonzales) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Iván(Yon Gonzales)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Yon Gonzales: Kajem se zbog golih scena!
» "Ne bi bilo pravedno da Ivan umre, uvek se borio za dobro"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
El Internado Laguna Negra :: Likovi/Personajes :: Učenici/Alumnos-
Skoči na: