El Internado Laguna Negra
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Yon Gonzales: Kajem se zbog golih scena!

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
julivanista
Admin
Admin
julivanista


Broj poruka : 777
Points : 818
Datum upisa : 19.01.2013
Godina : 27
Lokacija : Srbija

Yon Gonzales: Kajem se zbog golih scena! Empty
PočaljiNaslov: Yon Gonzales: Kajem se zbog golih scena!   Yon Gonzales: Kajem se zbog golih scena! EmptySub Mar 23, 2013 7:25 am



Zgodni Španac Yon Gonzales ponovo se uselio u naše domove zahvaljujući seriji “Internat”, u kojoj igra jednu od glavnih uloga, a ovdašnja publika pamti ga i po zapaženoj ulozi u tinejdžerskoj seriji “SMS”, koja je bila njegovo “vatreno krštenje” pred TV kamerama. Taj projekat otvorio mu je vrata slave, a “Internat” i nekoliko narednih serija učvrstile su njegovu popularnost, te je prestao da bude u senci brata Aitora Lune, takođe glumca. Ovaj talentovani dvadesetšestogodišnjak igrao je i u nekoliko filmova, a kaje se jer je u ostvarenju “Mentiras y Gordas”, u kome je glumio sa Mariom Kasasom, pred kamere izašao potpuno nag. Yon trenutno igra u drugoj sezoni španske serije “Gran Hotel”, koju će i naša publika uskoro videti.
Po čemu se druga sezona “Gran Hotela” razlikuje od prethodne?
“Mnogo je uzbudljivija. Moj lik je u ovoj sezoni zaljubljen i boriće se da ostvari svoj san i bude sa Alisijom. Osim toga, samo snimanje ide brže, jer je ekipa već uigrana. Iako nam gledanost baš ne ide u korist, nadam se da će se popraviti i da ćemo snimiti bar još nekoliko sezona.”
Imate li neke nove projekte u planu, pored “Hotela”?
“Ove godine bi trebalo da zaigram u filmu Antonija Ernandeza, zajedno sa svojim bratom Aitorom Lunom. Tako će publika prvi put dobiti priliku da nas vidi zajedno na velikom platnu. Nadam se da će se projekat realizovati, jer kad god sam do sada govorio o budućnosti, uvek bi se nešto izjalovilo.”
Znači li to da planirate da napustite televiziju?
“Ne, televizija me je naučila svemu što znam. Kada radite za TV, imate mnogo više vremena da pripremite lik, dok se dešava da se film snimi za svega mesec i po dana. Imao sam gorka iskustva na velikom platnu prilikom snimanja “Mentiras y Gordas”, nadam se da se tako nešto više neće ponavljati.”
Kajete se jer ste se obnažili pred kamerama?
“Nemam ništa protiv skidanja kada je to opravdano. Međutim, u tom filmu nije bilo potrebe da budem nag, a ipak su me ubedili da skinem sve sa sebe. Ali ako izuzmemo te scene, nisu mi se dopale ni osobe sa kojima sam radio. Nakon čitavog projekta ostao je gorak ukus u ustima.”
U filmu ste igrali sa Mariom Kasasom, sa kojim ste ranije sarađivali u seriji “SMS”. Družite li se i privatno?
“Ne, nisam u kontaktu sa njim, ali drago mi je da mu odlično ide.”
Postoje glumci koji prihvataju sve što im se nudi. Da li ste vi jedan od njih?
“Ako se glumcu ne nudi ništa kvalitetno, prisiljen je da bira između opcija koje može da radi, jer nema drugog izbora. Na sreću, do sada sam dobijao uloge koje su mi odgovarale. Kada ne bih imao posla, ne bi mi preostalo ništa drugo nego da uzmem sve što mi se nudi, ali za sada sve ide kako treba.”
Kako se nosite sa fanovima i popularnošću?
“Sve bolje i bolje. Dok sam snimao “Internat”, živeo sam u centru Madrida i ljudi su me stalno spopadali. Sada sam na periferiji i vodim dosta mirniji život. Iskreno, nikada nisam razumeo histeriju fanova. I ja sam obožavao muzičke grupe i neke glumce, ali ne do te mere da ih progonim ili vrištim kada ih ugledam.”


Ovaj intervju objavljen je martovskom/februarskom broju Tv Novela.
Izdvojila sam ga zbog interesantnog naslova,kao i zbog recenice da ce nasa publika uskoro imati priliku da gleda Gran Hotel!To bi bila jos jedna odlicna prilika da naseg dragog Ivana vidimo na nasim malim ekranima dance

Pa sta vi mislite o tome da li ce se Gran Hotel uskoro naci na nasim malim ekranima?
Da li bi ste voleli da opet vidite Yon-a na televiziji?
Da li mislite da je njegov postupak skidanja pred kamerama bio potreban?
i sta vi mislite o skidanju pred kamerama da li je glumcima to uospte potrebno?

Yon Gonzales: Kajem se zbog golih scena! Yon-gonzalez-08
Nazad na vrh Ići dole
marolina
Admin
Admin
marolina


Broj poruka : 638
Points : 674
Datum upisa : 13.07.2012
Godina : 32
Lokacija : ღ El Internado Laguna Negra ღ

Yon Gonzales: Kajem se zbog golih scena! Empty
PočaljiNaslov: Re: Yon Gonzales: Kajem se zbog golih scena!   Yon Gonzales: Kajem se zbog golih scena! EmptySub Mar 23, 2013 7:44 am

Leleeee ne mogu da verujem, daj Boze da prikazuju kod nas tu seriju. Inace ja sam videla tu sliku, naletela sam na nju negde. Msm da mu to nije bilo potrebno, ali sta je bilo bilo je. Ja inace ne kupujem TV Novele, ali moracu da kupim i da pogledam jeje
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bruno-mars.biz
julivanista
Admin
Admin
julivanista


Broj poruka : 777
Points : 818
Datum upisa : 19.01.2013
Godina : 27
Lokacija : Srbija

Yon Gonzales: Kajem se zbog golih scena! Empty
PočaljiNaslov: Re: Yon Gonzales: Kajem se zbog golih scena!   Yon Gonzales: Kajem se zbog golih scena! EmptySub Mar 23, 2013 8:43 am

u Tv Noveli nije objavljena slika *nazalost* :'( hahahah plezko a ja nisam uspela da je nadjem na netu,jer mi je internet bas los Yon Gonzales: Kajem se zbog golih scena! 1177959095

a iskreno smatram da su golotinje totalno ne potrebne,ok u scenama gde je to neizbezno,ali licno to nije najbitnija stvar za glumca zazbz
Nazad na vrh Ići dole
Duško*
Novi učenik
Novi učenik
Duško*


Broj poruka : 13
Points : 15
Datum upisa : 06.05.2012
Godina : 29
Lokacija : Bor !!!

Yon Gonzales: Kajem se zbog golih scena! Empty
PočaljiNaslov: Re: Yon Gonzales: Kajem se zbog golih scena!   Yon Gonzales: Kajem se zbog golih scena! EmptyNed Mar 24, 2013 3:46 am

Film se zove Mentiras y Gordas.
Gledao sam ga pre par godina, živo sra*e je.
Nazad na vrh Ići dole
julivanista
Admin
Admin
julivanista


Broj poruka : 777
Points : 818
Datum upisa : 19.01.2013
Godina : 27
Lokacija : Srbija

Yon Gonzales: Kajem se zbog golih scena! Empty
PočaljiNaslov: Re: Yon Gonzales: Kajem se zbog golih scena!   Yon Gonzales: Kajem se zbog golih scena! EmptySre Mar 27, 2013 9:00 am

jel Yon imao neku znacajniju ulogu u tom filmu ili ? Yon Gonzales: Kajem se zbog golih scena! 1797020917
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Yon Gonzales: Kajem se zbog golih scena! Empty
PočaljiNaslov: Re: Yon Gonzales: Kajem se zbog golih scena!   Yon Gonzales: Kajem se zbog golih scena! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Yon Gonzales: Kajem se zbog golih scena!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Iván(Yon Gonzales)
» "Žao mi je zbog kraja serije"
» Zbog cije smrti je Markos vise patio??
» "Krivo mi je zbog završetka Internata,ali ću imati više slobodnog vremena"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
El Internado Laguna Negra :: El internado Zona :: Novosti-
Skoči na: