El Internado Laguna Negra
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Carolina(Ana de Armas)

Ići dole 
+13
MiNombreEsAna
marolina
Merthin
Jopi
Mara90
CRNIJASTREB
Linaa^^
bb.
filip
Nadja Noiret
Pavle
¿coka?
Sanja94
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
marolina
Admin
Admin
marolina


Broj poruka : 638
Points : 674
Datum upisa : 13.07.2012
Godina : 32
Lokacija : ღ El Internado Laguna Negra ღ

Carolina(Ana de Armas) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Carolina(Ana de Armas)   Carolina(Ana de Armas) - Page 2 EmptyPet Jun 14, 2013 11:37 am

Karol je samo to uradila, samo je spalila dokaze i to je to. A Amelija je dosta dugo radila za njih i iskoriscavala Markosa. Ko zna do kad bi to trajalo da se njen brat nije ubio. Ona bi tako terala do kraja. A i sam njen brat je terao da prestane da radi to, ali ona nije htela. Bilo joj je draze da radi za njih svasta, da obmanjuje, ubija i ostalo. Tako da, i ti meni mozes do ujutru da pricas o Ameliji. Za mene je Karol najbolja i ostace najbolja a i lepsa je i bolja, ne bi je za dzabe Markos voleo vise od zivota.
Ti si jedina koja je mrzi, a nemas nikakvog razloga. Na fejsu nisam nasla nikog ko je mrzi, svi je vole. A Ameliju malo ko voli.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bruno-mars.biz
julivanista
Admin
Admin
julivanista


Broj poruka : 777
Points : 818
Datum upisa : 19.01.2013
Godina : 27
Lokacija : Srbija

Carolina(Ana de Armas) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Carolina(Ana de Armas)   Carolina(Ana de Armas) - Page 2 EmptyPet Jun 14, 2013 11:57 am

ja je ne mrzim prosto je ne voli,a to sto je drugi ljudi vole -pa ja nisam kao drugi nikad nisam ni volela da budem kao drugi kaze jedan citat "Ne idi za masom.Masa ne ide uvek u pravom smeru" fejs je gomila gluposti ko sve tamo nece pisati sve i svasta .a i svuda svi vi predstavljate Ameliu na pogresan nacin niko ne gleda uzroke ja sad pricam svoje gledanje msm serija je da se gleda ovako iz razonode ali niko ne gleda psiholosku stranu likova svi gledate povrsno ko je sta uradio delite ih na dobre i lose a ne gledate neke sitnice koje su bitne ali dobro msm ja volim Ameliu i eto ne moze to da se promeni i koliko god puta gledala uvek cu biti za nju koliko god ona mozda bila "negativan lik" Amelia u ♥
Nazad na vrh Ići dole
marolina
Admin
Admin
marolina


Broj poruka : 638
Points : 674
Datum upisa : 13.07.2012
Godina : 32
Lokacija : ღ El Internado Laguna Negra ღ

Carolina(Ana de Armas) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Carolina(Ana de Armas)   Carolina(Ana de Armas) - Page 2 EmptyPet Jun 14, 2013 12:13 pm

To sto je uradila Amelija ja ne bih nikad, nikad ne bih pristala zbog nikog da ubijam druge ljude i da radim nezakonite stvari pa da zbog toga zavrsim u zatvoru. Niti bih dozvolila da neko drugi zbog mene to radi. Ona da je imala savest ne bi to radila, njen brat bi se kad tad ubio, do kad bi to trajalo, dok njih sve ne razotrkriju? Da li Fernandov zivot vredi zivota mnogih koji su zbog njega nastradali? Ne. Znaci ona je sve to radila zbog brata, a sto su zbog njega mnogi nastradali to nema veze, vazno da on ostane ziv. On je bio bolja osoba od nje, imao je savest i molio je da prestane i to sto se ubio ucinio je pravu stvar. A onda je opet pocela za njih da radi zbog deteta. Kao sto je rekao Markos, uvek je pronalazila neke razloge da radi za njih, i zbog toga je uopste ne opravdavam. Ponavljam, ja to nikad ni zbog koga ne bih radila.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bruno-mars.biz
julivanista
Admin
Admin
julivanista


Broj poruka : 777
Points : 818
Datum upisa : 19.01.2013
Godina : 27
Lokacija : Srbija

Carolina(Ana de Armas) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Carolina(Ana de Armas)   Carolina(Ana de Armas) - Page 2 EmptyPet Jun 14, 2013 12:33 pm

dobro necu vise da se raspravljam msm mi mozemo ovako do sutra da raspralvljamo i na kraju ce svaka ostati na svom.. ti volis Carolinu ja volim Ameliu i tu ne moze nista da se promeni,jer koliko god ti kudila Ameliu ja cu uvek naci svetlu tacku u njoj
Nazad na vrh Ići dole
marolina
Admin
Admin
marolina


Broj poruka : 638
Points : 674
Datum upisa : 13.07.2012
Godina : 32
Lokacija : ღ El Internado Laguna Negra ღ

Carolina(Ana de Armas) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Carolina(Ana de Armas)   Carolina(Ana de Armas) - Page 2 EmptyPet Jun 14, 2013 12:53 pm

Ja ne govorim ovo da bi ti zamrzela Ameliju, ni ja je ne mrzim, vec hocu da ti kazem, voli ti Ameliju koliko god hoces, ali nemoj da je uzdises u Nebesa, kao da je ona tu najbolja. Ti izgleda samo Ameliju zalis, nikog vise, cak ni Karol, drago ti je sto je Karol umrla. A meni je i posle svega zao Amelije, nije trebala na onakav nacin da zavrsi. Ali sta da se radi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bruno-mars.biz
julivanista
Admin
Admin
julivanista


Broj poruka : 777
Points : 818
Datum upisa : 19.01.2013
Godina : 27
Lokacija : Srbija

Carolina(Ana de Armas) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Carolina(Ana de Armas)   Carolina(Ana de Armas) - Page 2 EmptyPet Jun 14, 2013 1:10 pm

ne mogu da se raspravljam vise stavarno.Ne volim Carolinu nije mi je zao,volim Ameliu nije mozda najsavrseniji karakter ali meni je jedna od najdrazih i to se nece menjati.
Nazad na vrh Ići dole
marolina
Admin
Admin
marolina


Broj poruka : 638
Points : 674
Datum upisa : 13.07.2012
Godina : 32
Lokacija : ღ El Internado Laguna Negra ღ

Carolina(Ana de Armas) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Carolina(Ana de Armas)   Carolina(Ana de Armas) - Page 2 EmptyPet Jun 14, 2013 1:22 pm

Pa ni ja je ne volim ali mi je ipak zao. I bila sam u pravu kad sam rekla da tebi nikog osim Amelije nije zao.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bruno-mars.biz
julivanista
Admin
Admin
julivanista


Broj poruka : 777
Points : 818
Datum upisa : 19.01.2013
Godina : 27
Lokacija : Srbija

Carolina(Ana de Armas) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Carolina(Ana de Armas)   Carolina(Ana de Armas) - Page 2 EmptyPet Jun 14, 2013 1:25 pm

ne nisi bila u pravu jer ti nisi sedela pored mene kada sam gledala seriju da bi znala kako sam reagovala na ciju smrt,ali ja necu da se pravdam, ovde je bila rec o Amelii i Carolini i mom pristupu ka njima dvema,a ne o svim likovima..
Nazad na vrh Ići dole
marolina
Admin
Admin
marolina


Broj poruka : 638
Points : 674
Datum upisa : 13.07.2012
Godina : 32
Lokacija : ღ El Internado Laguna Negra ღ

Carolina(Ana de Armas) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Carolina(Ana de Armas)   Carolina(Ana de Armas) - Page 2 EmptyPet Jun 14, 2013 1:30 pm

Pa cim ti Karol nije zao, koja je stradala od ruke najboljeg prijatelja, sta onda da se ocekuje za ostale likove. Zbog toga sam to zakljucila.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bruno-mars.biz
Monika94
Novi učenik
Novi učenik
Monika94


Broj poruka : 173
Points : 177
Datum upisa : 14.06.2013
Godina : 29
Lokacija : Uzice

Carolina(Ana de Armas) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Carolina(Ana de Armas)   Carolina(Ana de Armas) - Page 2 EmptySub Jun 15, 2013 5:59 am

Isla mi je na zivce sto je onako neodlucna. Ali sam je zgotivila. :) Stvarno je dobar lik, hrabra i najistrajnija u borbi protiv Otoksa. Nikada nije htela da se preda, jbg razumem zasto ih je jednom na trenutak izdala zbog majke, mozda im je samo trebala reci... Mnogo mi je zao sto je umrla.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Carolina(Ana de Armas) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Carolina(Ana de Armas)   Carolina(Ana de Armas) - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Carolina(Ana de Armas)
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Ana de Armas acude a Pasapalabra

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
El Internado Laguna Negra :: Likovi/Personajes :: Učenici/Alumnos-
Skoči na: