El Internado Laguna Negra
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Carolina(Ana de Armas)

Ići dole 
+13
MiNombreEsAna
marolina
Merthin
Jopi
Mara90
CRNIJASTREB
Linaa^^
bb.
filip
Nadja Noiret
Pavle
¿coka?
Sanja94
17 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Sanja94
Admin
Admin
Sanja94


Broj poruka : 1105
Points : 1885
Datum upisa : 13.03.2010
Godina : 30
Lokacija : España

Carolina(Ana de Armas) Empty
PočaljiNaslov: Carolina(Ana de Armas)   Carolina(Ana de Armas) EmptyNed Mar 14, 2010 11:27 am

[You must be registered and logged in to see this link.]
Carolina
Carolina es otra de las alumnas del internado que lleva muchos años estudiando allí. Ella es valiente y carismática, sin miedo, dispuesta a todo y acostumbrada a lidiar con situaciones que le resultan incómodas por la popularidad de su madre, que es habitual en prensa del corazón por sus sonados matrimonios y divorcios, algo que ella detesta e intenta ocultar. Carolina ante todo es leal y cariñosa, tiene un gran sentido de la solidaridad entre compañeros y su mejor amiga y cómplice allí es Victoria, con la que comparte muchas cosas aunque la llegada de Julia al internado hará que éstas se distancien un poco. Hasta ahora, los chicos ocupaban su tiempo libre en el internado pero el secreto de La Laguna Negra acabará centrando toda su atención tras la llegada de Marcos.
Por otra parte, Carolina tiene a Iván que además de ser su amigo es su pareja desde hace años, y hasta ahora, siempre habían deseado que las vacaciones terminasen para volver a reencontrarse, todo esto antes de que apareciera Marcos en el internado y la relación de los jóvenes se viera gravemente afectada. El joven huérfano ha enternecido el corazón de Carolina, que luchará por no enamorarse de él para no herir a Iván pero su lucha no servirá de nada, puesto que, a pesar de querer a Iván después de todos los años de relación, Carolina se ha enamorado de Marcos. Cuando su dilema llegue a su fin, quizá ya sea demasiado tarde para Marcos, cuya amistad con Iván habrá crecido a pasos agigantados y que además, ha buscado en su ausencia nuevos amores que le hagan feliz.
Nazad na vrh Ići dole
https://elinternadoserbia.forummotion.com
¿coka?
Admin
Admin
¿coka?


Broj poruka : 128
Points : 132
Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 31

Carolina(Ana de Armas) Empty
PočaljiNaslov: Re: Carolina(Ana de Armas)   Carolina(Ana de Armas) EmptyČet Dec 30, 2010 5:36 am

A totalno je kul.
Najbolja mi je u internatu.
A i najlepsa.
Nazad na vrh Ići dole
Pavle
Admin
Admin
Pavle


Broj poruka : 111
Points : 113
Datum upisa : 13.03.2011

Carolina(Ana de Armas) Empty
PočaljiNaslov: Re: Carolina(Ana de Armas)   Carolina(Ana de Armas) EmptyUto Mar 15, 2011 11:37 am

Ona je bas kul i pritom je lepaa :D:
Nazad na vrh Ići dole
Nadja Noiret
Novi učenik
Novi učenik
Nadja Noiret


Broj poruka : 31
Points : 38
Datum upisa : 28.08.2010
Godina : 29
Lokacija : San Antonio

Carolina(Ana de Armas) Empty
PočaljiNaslov: Re: Carolina(Ana de Armas)   Carolina(Ana de Armas) EmptyUto Mar 29, 2011 5:04 am

I meni je Karol bila omiljena u početku.. Sve dok nije dosla Hulija!!! Hulija je definitivno najbolja od svih!!! :49:
Nazad na vrh Ići dole
filip
Novi učenik
Novi učenik
filip


Broj poruka : 90
Points : 98
Datum upisa : 30.04.2011
Godina : 28

Carolina(Ana de Armas) Empty
PočaljiNaslov: Re: Carolina(Ana de Armas)   Carolina(Ana de Armas) EmptySub Maj 07, 2011 7:21 am

Menije ona extra i lepa !!
Nazad na vrh Ići dole
http://losprotegidos.forumsr.com
Pavle
Admin
Admin
Pavle


Broj poruka : 111
Points : 113
Datum upisa : 13.03.2011

Carolina(Ana de Armas) Empty
PočaljiNaslov: Re: Carolina(Ana de Armas)   Carolina(Ana de Armas) EmptyPet Jun 03, 2011 4:29 pm

I meni je bila omiljena do Hulije.. Ali Hulija mi je ubedljivo najlepsa i najbolja.. Nije zasluzila da pogine,jer je ona pokrenula radnju serije..
Nazad na vrh Ići dole
bb.
Novi učenik
Novi učenik
bb.


Broj poruka : 22
Points : 26
Datum upisa : 25.06.2011

Carolina(Ana de Armas) Empty
PočaljiNaslov: Re: Carolina(Ana de Armas)   Carolina(Ana de Armas) EmptyPon Jul 04, 2011 5:32 am

Sto je unistila sve dokaze?o.O
Nazad na vrh Ići dole
filip
Novi učenik
Novi učenik
filip


Broj poruka : 90
Points : 98
Datum upisa : 30.04.2011
Godina : 28

Carolina(Ana de Armas) Empty
PočaljiNaslov: Re: Carolina(Ana de Armas)   Carolina(Ana de Armas) EmptyNed Jul 17, 2011 11:34 pm

Njoj pretee da ce joj ubiti majkuu =,,, ali nije ti interesantno da ti otkrivam,, videces i ona je extra !!!
Nazad na vrh Ići dole
http://losprotegidos.forumsr.com
Linaa^^
Novi učenik
Novi učenik
Linaa^^


Broj poruka : 83
Points : 113
Datum upisa : 05.08.2011
Lokacija : Ниш

Carolina(Ana de Armas) Empty
PočaljiNaslov: Re: Carolina(Ana de Armas)   Carolina(Ana de Armas) EmptyČet Avg 11, 2011 2:14 pm

Karol je takodje extraaa ^^
Nazad na vrh Ići dole
CRNIJASTREB
Novi učenik
Novi učenik
CRNIJASTREB


Broj poruka : 35
Points : 35
Datum upisa : 16.08.2011

Carolina(Ana de Armas) Empty
PočaljiNaslov: Re: Carolina(Ana de Armas)   Carolina(Ana de Armas) EmptySub Nov 12, 2011 11:18 am

žao mi je nje...koji šok kad je umrla....šteta...što nisu ubili ne znam nekog drugog.......
Nazad na vrh Ići dole
Mara90
Novi učenik
Novi učenik
Mara90


Broj poruka : 36
Points : 38
Datum upisa : 12.11.2011

Carolina(Ana de Armas) Empty
PočaljiNaslov: Re: Carolina(Ana de Armas)   Carolina(Ana de Armas) EmptyPon Nov 14, 2011 5:17 am

Ma idi bre. Sinoc sam odgledala epizodu kada pada i mnogo mi je zao.
Stvarno sam je obozavala u seriji!
Nazad na vrh Ići dole
Jopi
Novi učenik
Novi učenik
Jopi


Broj poruka : 63
Points : 65
Datum upisa : 19.05.2012
Lokacija : New York

Carolina(Ana de Armas) Empty
PočaljiNaslov: Re: Carolina(Ana de Armas)   Carolina(Ana de Armas) EmptySub Maj 19, 2012 12:27 pm

Nervirala me u nekim situacijama. xD
Nazad na vrh Ići dole
Merthin
Novi učenik
Novi učenik
Merthin


Broj poruka : 5
Points : 7
Datum upisa : 21.05.2012

Carolina(Ana de Armas) Empty
PočaljiNaslov: Re: Carolina(Ana de Armas)   Carolina(Ana de Armas) EmptySre Maj 23, 2012 9:58 am

Karol, lepojka moja ^^
Nazad na vrh Ići dole
marolina
Admin
Admin
marolina


Broj poruka : 638
Points : 674
Datum upisa : 13.07.2012
Godina : 32
Lokacija : ღ El Internado Laguna Negra ღ

Carolina(Ana de Armas) Empty
PočaljiNaslov: Re: Carolina(Ana de Armas)   Carolina(Ana de Armas) EmptyPet Jul 13, 2012 11:20 am

Nju najvise volim..nisam dotle stigla, ali sam cula da ce umreti, i mnogo mi je zao :(
I sto ne postavljate tekstove na srpskom, ima i onih koji ne razumeju spanski???
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bruno-mars.biz
MiNombreEsAna
Novi učenik
Novi učenik
MiNombreEsAna


Broj poruka : 71
Points : 73
Datum upisa : 23.08.2012
Godina : 26

Carolina(Ana de Armas) Empty
PočaljiNaslov: Re: Carolina(Ana de Armas)   Carolina(Ana de Armas) EmptyPet Avg 24, 2012 4:05 pm

Ona je baš lepa :) I super je , volim njen lik ;)
Nazad na vrh Ići dole
marolina
Admin
Admin
marolina


Broj poruka : 638
Points : 674
Datum upisa : 13.07.2012
Godina : 32
Lokacija : ღ El Internado Laguna Negra ღ

Carolina(Ana de Armas) Empty
PočaljiNaslov: Re: Carolina(Ana de Armas)   Carolina(Ana de Armas) EmptyPet Avg 24, 2012 4:17 pm

Ja je obozavam, ona mi je najdrazi lik, i mnogo mi je zao sto ce umreti
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bruno-mars.biz
*I & J*
Novi učenik
Novi učenik
*I & J*


Broj poruka : 84
Points : 90
Datum upisa : 13.01.2013
Godina : 26
Lokacija : en el Internado

Carolina(Ana de Armas) Empty
PočaljiNaslov: Re: Carolina(Ana de Armas)   Carolina(Ana de Armas) EmptyPon Jan 14, 2013 11:37 pm

Prelepa je i super je :)
Nazad na vrh Ići dole
julivanista
Admin
Admin
julivanista


Broj poruka : 777
Points : 818
Datum upisa : 19.01.2013
Godina : 27
Lokacija : Srbija

Carolina(Ana de Armas) Empty
PočaljiNaslov: Re: Carolina(Ana de Armas)   Carolina(Ana de Armas) EmptyPon Jan 21, 2013 12:26 pm

shvatila sam da Carolina definitivno spada u jedne od meni najdosadnijih likova __histericna je sva,neodlucna,nervira me mnogo,antipaticna __ne nzma ne uklapa mi se u celu ekipu i nije mi zao sto je umrla,prvo mi je bilo zao,ajde kao jadna devojka ,ali sad ne..devojka me nervira od prve epizode,nervira me sto je povredila Ivana i huskala Marcosa protiv Amelie,sto sve mora da zna i bolje im je bez nje..
Nazad na vrh Ići dole
marolina
Admin
Admin
marolina


Broj poruka : 638
Points : 674
Datum upisa : 13.07.2012
Godina : 32
Lokacija : ღ El Internado Laguna Negra ღ

Carolina(Ana de Armas) Empty
PočaljiNaslov: Re: Carolina(Ana de Armas)   Carolina(Ana de Armas) EmptySre Mar 27, 2013 3:05 pm

Citat :
huskala Marcosa protiv Amelie,sto sve mora da zna i bolje im je bez nje..
Pa brate kako da ga ne huska kad je ona jedna od njih? Sto ga je iskoriscavala da bi prenosila informacije Noiretu? Nisi mi jasna stvarno...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bruno-mars.biz
*Precious*
Novi učenik
Novi učenik
*Precious*


Broj poruka : 226
Points : 228
Datum upisa : 16.03.2013

Carolina(Ana de Armas) Empty
PočaljiNaslov: Re: Carolina(Ana de Armas)   Carolina(Ana de Armas) EmptyPon Apr 29, 2013 3:29 am

Nervirala me nzm zasto xD PRevise je bila radoznala za moj ukus xD
Nazad na vrh Ići dole
julivanista
Admin
Admin
julivanista


Broj poruka : 777
Points : 818
Datum upisa : 19.01.2013
Godina : 27
Lokacija : Srbija

Carolina(Ana de Armas) Empty
PočaljiNaslov: Re: Carolina(Ana de Armas)   Carolina(Ana de Armas) EmptyUto Apr 30, 2013 5:24 am

_carolina ::
Citat :
huskala Marcosa protiv Amelie,sto sve mora da zna i bolje im je bez nje..
Pa brate kako da ga ne huska kad je ona jedna od njih? Sto ga je iskoriscavala da bi prenosila informacije Noiretu? Nisi mi jasna stvarno...

ona nikada nije stvarno bila jedna od njih,radila je to sto je radila zato sto je morala,ali se na kraju ipak zaljubila u Marcosa,znala je da gresi,ali nije smela da dopusti da joj brat umre,potpuno je razumem i uvek cu braniti Ameliju a o Carolini imam jasno definisano misljenje i trpa se tamo gde joj nije mesto... (ali necu da se svadjam,svako ima svoje misljenje)
Nazad na vrh Ići dole
marolina
Admin
Admin
marolina


Broj poruka : 638
Points : 674
Datum upisa : 13.07.2012
Godina : 32
Lokacija : ღ El Internado Laguna Negra ღ

Carolina(Ana de Armas) Empty
PočaljiNaslov: Re: Carolina(Ana de Armas)   Carolina(Ana de Armas) EmptyČet Jun 13, 2013 8:57 am

Znaci utvrdili smo da Amelija ni za sta nije kriva. Karol je kriva zbog toga sto su mnogi ljudi ubijeni. Karol je iskoriscavala Markosa, bila je sa njim da bi mu izvlacila informacije. Karol je kriva jer se zaljubila u Markosa. Nije smela da bude s njim, s njim je trebala da bude samo Amelija. Zaboravljas da je Markos rekao Ameliji da je jedina koju je voleo Karol. Karol je ta za kojom je patio a ne Amelija. Kad su se Amaja i Markos ljubili, nije rekao "Ne mogu da zaboravim Ameliju", vec "Ne mogu da zaboravim Karol". Karol i Markos su bili sudjeni jedno drugom, a ne Amelija i Markos. To sto si ih ti volela ne znaci da je Amelija njemu bila sudjena. I zato nemoj da pricas nesto sto nije.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bruno-mars.biz
julivanista
Admin
Admin
julivanista


Broj poruka : 777
Points : 818
Datum upisa : 19.01.2013
Godina : 27
Lokacija : Srbija

Carolina(Ana de Armas) Empty
PočaljiNaslov: Re: Carolina(Ana de Armas)   Carolina(Ana de Armas) EmptyPet Jun 14, 2013 10:21 am

ja ni u jednom momentu nisam rekla da je Amelia bila sudjena Marcosu samo prosto mnogo vise volim Ameliu nego Carolinu i nikada nisam rekla da je Carolina kriva za bilo sta samo ne volim sto se trpala svuda i to je prosto tako,prosto mi se ne svidja kao lik ali to je moje misljenje i mislim da imam pravo na njega..
Nazad na vrh Ići dole
marolina
Admin
Admin
marolina


Broj poruka : 638
Points : 674
Datum upisa : 13.07.2012
Godina : 32
Lokacija : ღ El Internado Laguna Negra ღ

Carolina(Ana de Armas) Empty
PočaljiNaslov: Re: Carolina(Ana de Armas)   Carolina(Ana de Armas) EmptyPet Jun 14, 2013 10:28 am

To sto se ona trpala to je bilo na njenu stetu, sama je stradala zbog toga. A to sto se Amelija trpala tamo gde joj nije bilo mesto, mnogi su stradali zbog toga. Ili si zaboravila onu psihijatricu, koja je zbog nje stradala, nije morala da kaze nista, nije morala Markosu da ukrade karticu, ali ona je izabrala tako.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bruno-mars.biz
julivanista
Admin
Admin
julivanista


Broj poruka : 777
Points : 818
Datum upisa : 19.01.2013
Godina : 27
Lokacija : Srbija

Carolina(Ana de Armas) Empty
PočaljiNaslov: Re: Carolina(Ana de Armas)   Carolina(Ana de Armas) EmptyPet Jun 14, 2013 11:28 am

joj ali niko ne razume Ameliu boze zivot njenog brata je zavisio od toga sto je radila i ja bih isto uradila na njenom mestu da zivot neke moje drage osobe zavisi od mene ..a oni su sve videli tako da bi znali ako im nesto izvrda.
takodje ti ovde napadas Ameliu ali ne znam da li se secas kako je Carolina zapalila sve dokaze koje su uspeli da sakupe iz istog razloga iz kog je i Amelia morala da odaje Marcosa jer su joj pretili smrcu majke to joj je bila jedina porodica kao i Amelii Frenando tako da ne znam mozes da mi navedes brda razloga sad ovde zasto je Carolina bolja od Amelie ali za mene ce Amelia uvek biti najbolja:3
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Carolina(Ana de Armas) Empty
PočaljiNaslov: Re: Carolina(Ana de Armas)   Carolina(Ana de Armas) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Carolina(Ana de Armas)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Ana de Armas acude a Pasapalabra

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
El Internado Laguna Negra :: Likovi/Personajes :: Učenici/Alumnos-
Skoči na: