El Internado Laguna Negra
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Fermin(Raul Fernandez)

Ići dole 
+16
*I & J*
14Luka88
marolina
MiNombreEsAna
Pilence :)
Merthin
Jopi
Mara90
CRNIJASTREB
gorana96
MartínRivas♥
Linaa^^
Saška ^^
Pavle
¿coka?
Sanja94
20 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Sanja94
Admin
Admin
Sanja94


Broj poruka : 1105
Points : 1885
Datum upisa : 13.03.2010
Godina : 30
Lokacija : España

Fermin(Raul Fernandez) Empty
PočaljiNaslov: Fermin(Raul Fernandez)   Fermin(Raul Fernandez) EmptyNed Mar 14, 2010 11:23 am

Fermin(Raul Fernandez) 6p0t5h
Fermín, cocinero
Fermín es el cocinero de La Laguna Negra, aunque su personaje tiene una doble vida ya que además de encargarse de la cocina, es parte de la organización de El Viejo siendo Carlos, su verdadero nombre. Éste siempre supo buscarse la vida muy bien, un hombre autodidacta, seguro de sí mismo y con un carácter extrovertido, suele conseguir lo que se propone gracias a su esfuerzo y perseverancia. Zalamero e inofensivo a la vista de todos los que le rodean, a menudo se convierte en confidente y punto de apoyo del personal de servicio siendo éste una de sus más valiosas cualidades, ya que consigue información privilegiada que Fermín atesora y utiliza cuando es preciso. Aunque antes de llegar al internado, tuvo problemas con la justicia, pronto irían en su búsqueda ofreciéndole su libertad a cambio de un trabajo de investigación muy delicado, trabajo que aceptó y razón por la que entra como infiltrado tras el uniforme de un simpático cocinero para llegar hasta el final del asunto que se trae entre manos la organización, investigación que Fermín verá interrumpida por la llegada de la nueva profesora de Historia, Nora, la cual llegará para terminar el trabajo de Fermín, aunque éste, sabrá desde el primer momento en el que Nora pisa el internado que no sólo es la profesora de Historia. Al borde de la muerte en sucesivas ocasiones, consigue encontrar la manera de sobrevivir ante casi cualquier situación.
Acostumbrado a ser frío y calculador, verá como su muro sentimental se desmorona con la llegada de María, la limpiadora, una chica vivaracha y confiada que calará pronto en su corazón. Lo que comienza como una simple pero muy buena amistad, poco a poco comenzará a convertirse en algo mucho más profundo que les llevará a vivir una de las historias de amor más bonitas existentes entre las paredes del internado. Sin embargo, María supondrá en más de una ocasión un obstáculo añadido para los planes ocultos de Fermín encontrándose en situaciones difíciles en las que tendrá que elegir si guiarse por el corazón o la cabeza, pues María, poco a poco se irá viendo cada vez más involucrada en la doble vida de Fermín, llegando a afectar incluso a su hijo Iván.
Nazad na vrh Ići dole
https://elinternadoserbia.forummotion.com
¿coka?
Admin
Admin
¿coka?


Broj poruka : 128
Points : 132
Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 31

Fermin(Raul Fernandez) Empty
PočaljiNaslov: Re: Fermin(Raul Fernandez)   Fermin(Raul Fernandez) EmptyNed Nov 07, 2010 2:05 pm

Ne znam gde da ga komentarisem. (:
Ali ja njega OBOZAVAM! Nije mi se nesto svideo u pocetku, ali sad mi je toliko sladak i divan i ne znam. (: Jedva cekam da stignem do epizode kada ce se on i Maria smuvati.
Ali mi je toliko sr*** sto umire na kraju! Ali nevidjeno. -.- GRRRRRRRRR :evil:
Nazad na vrh Ići dole
Sanja94
Admin
Admin
Sanja94


Broj poruka : 1105
Points : 1885
Datum upisa : 13.03.2010
Godina : 30
Lokacija : España

Fermin(Raul Fernandez) Empty
PočaljiNaslov: Re: Fermin(Raul Fernandez)   Fermin(Raul Fernandez) EmptyPon Nov 15, 2010 6:28 am

Pa shta da se radi.... on je heroj.... i ja ga puno volim....ovde se komentarishe o njemu.
Nazad na vrh Ići dole
https://elinternadoserbia.forummotion.com
¿coka?
Admin
Admin
¿coka?


Broj poruka : 128
Points : 132
Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 31

Fermin(Raul Fernandez) Empty
PočaljiNaslov: Re: Fermin(Raul Fernandez)   Fermin(Raul Fernandez) EmptyČet Dec 30, 2010 5:47 am

Awww bas je divan.
Obozavam gaa... :42:
Nazad na vrh Ići dole
Sanja94
Admin
Admin
Sanja94


Broj poruka : 1105
Points : 1885
Datum upisa : 13.03.2010
Godina : 30
Lokacija : España

Fermin(Raul Fernandez) Empty
PočaljiNaslov: Re: Fermin(Raul Fernandez)   Fermin(Raul Fernandez) EmptyČet Dec 30, 2010 9:44 am

Nash heroj!
Nazad na vrh Ići dole
https://elinternadoserbia.forummotion.com
¿coka?
Admin
Admin
¿coka?


Broj poruka : 128
Points : 132
Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 31

Fermin(Raul Fernandez) Empty
PočaljiNaslov: Re: Fermin(Raul Fernandez)   Fermin(Raul Fernandez) EmptyČet Dec 30, 2010 9:46 am

UPRAVO! :D
Nazad na vrh Ići dole
Pavle
Admin
Admin
Pavle


Broj poruka : 111
Points : 113
Datum upisa : 13.03.2011

Fermin(Raul Fernandez) Empty
PočaljiNaslov: Re: Fermin(Raul Fernandez)   Fermin(Raul Fernandez) EmptyPet Jun 03, 2011 4:25 pm

Fermin je caar.. na pocetku sam mislio da ce biti neki kuvarcic i tako bzvz ulogaa.. Al je car.. Definitivno jedan od mojih omiljenih likova.. Jos 2 epizode mi je ostalo do kraja serije koje su nikako ne zelim da odgledam zbog njegove smrtii -.- Uzaas.. Nije to ni zasluzio.. Kao ni Rebekaa.. Al u njenu temu necu da ulazim jer ne znam dal ce umreti ili ne.. Uglavnom njih dvoje su heroji zajedno za Norom.. Ako svi poginu (a Nora vec jeste) stvarno nije fer.. !

Raul Fernandez je fenomenalan glumac :))
Nazad na vrh Ići dole
Sanja94
Admin
Admin
Sanja94


Broj poruka : 1105
Points : 1885
Datum upisa : 13.03.2010
Godina : 30
Lokacija : España

Fermin(Raul Fernandez) Empty
PočaljiNaslov: Re: Fermin(Raul Fernandez)   Fermin(Raul Fernandez) EmptySub Jun 04, 2011 4:01 am

Obradovacu te, Rebeka ce preziveti!
Nazad na vrh Ići dole
https://elinternadoserbia.forummotion.com
Pavle
Admin
Admin
Pavle


Broj poruka : 111
Points : 113
Datum upisa : 13.03.2011

Fermin(Raul Fernandez) Empty
PočaljiNaslov: Re: Fermin(Raul Fernandez)   Fermin(Raul Fernandez) EmptySub Jun 04, 2011 1:08 pm

Odgledaaaoo.. Barem je ona prezivela.. A ako sam za nekoga mislio da ce umreti onda je to bila ona.. Drago mi je mnogo zbog Rebeke i isto toliko zao Fermina kao i Marije.. Jednostavno nisu to zasluzili.. Da nije bilo njegove smrti i pored Amelije,Karol,Else,Nore,Saula,Naca,Kajetana ipak bih mogao bih da kazem da je kraj srecan.. Ovakoo nije.. Da se barem zavrsilo na njegovoj sahrani -.-
Nazad na vrh Ići dole
Sanja94
Admin
Admin
Sanja94


Broj poruka : 1105
Points : 1885
Datum upisa : 13.03.2010
Godina : 30
Lokacija : España

Fermin(Raul Fernandez) Empty
PočaljiNaslov: Re: Fermin(Raul Fernandez)   Fermin(Raul Fernandez) EmptySub Jun 04, 2011 1:20 pm

Koliko puta sam ja plakala...najjaca serija svih vremena...
Nazad na vrh Ići dole
https://elinternadoserbia.forummotion.com
Pavle
Admin
Admin
Pavle


Broj poruka : 111
Points : 113
Datum upisa : 13.03.2011

Fermin(Raul Fernandez) Empty
PočaljiNaslov: Re: Fermin(Raul Fernandez)   Fermin(Raul Fernandez) EmptySub Jun 04, 2011 1:58 pm

Daaa..!! Samo ne vidim nigde temu o Rebeki?? Jel postoji?
Nazad na vrh Ići dole
Sanja94
Admin
Admin
Sanja94


Broj poruka : 1105
Points : 1885
Datum upisa : 13.03.2010
Godina : 30
Lokacija : España

Fermin(Raul Fernandez) Empty
PočaljiNaslov: Re: Fermin(Raul Fernandez)   Fermin(Raul Fernandez) EmptySub Jun 04, 2011 2:52 pm

Aha, sigurno postoji.. tu je negde...
Nazad na vrh Ići dole
https://elinternadoserbia.forummotion.com
Saška ^^
Novi učenik
Novi učenik
Saška ^^


Broj poruka : 45
Points : 47
Datum upisa : 03.08.2011
Godina : 28
Lokacija : Novi Sad

Fermin(Raul Fernandez) Empty
PočaljiNaslov: Re: Fermin(Raul Fernandez)   Fermin(Raul Fernandez) EmptyUto Avg 09, 2011 3:49 am

Super je lik, nije zasluzio da umre, jer bez njega ne bi nista uspeli..
Nazad na vrh Ići dole
Linaa^^
Novi učenik
Novi učenik
Linaa^^


Broj poruka : 83
Points : 113
Datum upisa : 05.08.2011
Lokacija : Ниш

Fermin(Raul Fernandez) Empty
PočaljiNaslov: Re: Fermin(Raul Fernandez)   Fermin(Raul Fernandez) EmptyČet Avg 11, 2011 7:36 am

Obozavam ga ^^

Extraa likk :D
Nazad na vrh Ići dole
MartínRivas♥
Novi učenik
Novi učenik
MartínRivas♥


Broj poruka : 31
Points : 33
Datum upisa : 29.06.2011

Fermin(Raul Fernandez) Empty
PočaljiNaslov: Re: Fermin(Raul Fernandez)   Fermin(Raul Fernandez) EmptyUto Avg 23, 2011 7:26 am

Fermin, mada sam ja navikla da ga zovem Karlos, je za mene nešto posebno.
Vezala sam se za njega i to baaaaš. On i Marija su savršen par i uvek vraćam na njihove zajedničke scene. Plakala sam svaki put kad mu se nešto desilo. A kad je umro...uuuuuuuuuuh...tad sam i jecala i vrištala i plakala i nisam znala šta ću sa sobom.
On je HEROJ, u svakom smislu te reči. Obožavam ga.
Nazad na vrh Ići dole
gorana96
Novi učenik
Novi učenik
gorana96


Broj poruka : 15
Points : 18
Datum upisa : 06.07.2011
Godina : 27

Fermin(Raul Fernandez) Empty
PočaljiNaslov: Re: Fermin(Raul Fernandez)   Fermin(Raul Fernandez) EmptyUto Avg 23, 2011 9:21 am

<3
Nazad na vrh Ići dole
CRNIJASTREB
Novi učenik
Novi učenik
CRNIJASTREB


Broj poruka : 35
Points : 35
Datum upisa : 16.08.2011

Fermin(Raul Fernandez) Empty
PočaljiNaslov: Re: Fermin(Raul Fernandez)   Fermin(Raul Fernandez) EmptyČet Nov 10, 2011 11:06 am

stvarno mi je žao što će umrejti, jedva čekam da vidim kako, vjerovatno spašavajuću nekoga ili bar spašvajući svijet.....
Nazad na vrh Ići dole
Mara90
Novi učenik
Novi učenik
Mara90


Broj poruka : 36
Points : 38
Datum upisa : 12.11.2011

Fermin(Raul Fernandez) Empty
PočaljiNaslov: Re: Fermin(Raul Fernandez)   Fermin(Raul Fernandez) EmptyPon Nov 14, 2011 5:24 am

CRNIJASTREB ::
stvarno mi je žao što će umrejti, jedva čekam da vidim kako, vjerovatno spašavajuću nekoga ili bar spašvajući svijet.....

I ja tako mislilm i jedva cekam da odgledam.
Ma on je super,kroz celu seriju sam ga gotivila i znam da me nece razocarati u 7 sezoni.
Nazad na vrh Ići dole
Jopi
Novi učenik
Novi učenik
Jopi


Broj poruka : 63
Points : 65
Datum upisa : 19.05.2012
Lokacija : New York

Fermin(Raul Fernandez) Empty
PočaljiNaslov: Re: Fermin(Raul Fernandez)   Fermin(Raul Fernandez) EmptySub Maj 19, 2012 12:21 pm

Ubjedljivo najveće razočarenje na kraju serije jeste njegova smrt.
U početku sam mislila da je bzv lik,ali je ODLIČAN,obožavam gaa <3 Kako mi je samo žao što je umro:( Nije zaslužio.
Zaplakala sam na onaj dio kada se prikazao kao duh Huliji i kad joj je rekao:Vrijedjelo je,čuvaj ih.
:no: Fermin(Raul Fernandez) 206589526 Fermin(Raul Fernandez) 206589526 Fermin(Raul Fernandez) 206589526
Nazad na vrh Ići dole
Merthin
Novi učenik
Novi učenik
Merthin


Broj poruka : 5
Points : 7
Datum upisa : 21.05.2012

Fermin(Raul Fernandez) Empty
PočaljiNaslov: Re: Fermin(Raul Fernandez)   Fermin(Raul Fernandez) EmptyPet Maj 25, 2012 7:52 am

samo ću reći:Fermin je EXTRA lik :D
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Fermin(Raul Fernandez) Empty
PočaljiNaslov: Re: Fermin(Raul Fernandez)   Fermin(Raul Fernandez) EmptyPet Maj 25, 2012 10:31 am

ekstra.ekstra.ekstra.
Nazad na vrh Ići dole
Pilence :)
Novi učenik
Novi učenik
Pilence :)


Broj poruka : 10
Points : 10
Datum upisa : 16.04.2012

Fermin(Raul Fernandez) Empty
PočaljiNaslov: Re: Fermin(Raul Fernandez)   Fermin(Raul Fernandez) EmptyPon Maj 28, 2012 9:52 am

Karlos (tako sam ga zapamtila), nekako mi Fermin ne ide uz njega...
Jaoj, na ovom sam forumu inače pročitala da će da umre... Ostalo mi je još nekoliko epizoda, i već se prishički pripremam za tu scenu... Znači, ne verujem!! Mrzim kad mi ubiju omiljenog lika! Uh...
Mada sam u početku mislila da je neki sporednj lik, ali, trebale su mi dve epizode da ga zavolim...
Prosto ga obožavam. Mislim da ću da se raznežim i kad ga vidim u nekoj drugoj seriji koliko sam ga ovde zavolela.
Nazad na vrh Ići dole
Pilence :)
Novi učenik
Novi učenik
Pilence :)


Broj poruka : 10
Points : 10
Datum upisa : 16.04.2012

Fermin(Raul Fernandez) Empty
PočaljiNaslov: Re: Fermin(Raul Fernandez)   Fermin(Raul Fernandez) EmptySre Maj 30, 2012 3:47 am

Uh. odledala sam sinoć poslednju.... Da sam mogla, vrištala bih, užas.... Nisam ni bila svesna koliko mogu da plačem... Nije mi bilo dobro, cmizdrila sam još pola sata kasnije...Jezivo... Što se mene tiče, ovo nije srećan kraj. Mrzim kad mi ubiju likove koje volim...aaaaaaaaa.....
Nazad na vrh Ići dole
MiNombreEsAna
Novi učenik
Novi učenik
MiNombreEsAna


Broj poruka : 71
Points : 73
Datum upisa : 23.08.2012
Godina : 26

Fermin(Raul Fernandez) Empty
PočaljiNaslov: Re: Fermin(Raul Fernandez)   Fermin(Raul Fernandez) EmptyPet Avg 24, 2012 4:07 pm

Meni se uopst nije svideo u početku, ali vremenom je postao zanimljiviji i gotivniji lik :D
Super je, njegov smisao za humor je zakon xD
I spasao je svet, bukvalno :D
Najbolji je od ovih starijih likova :)
Nazad na vrh Ići dole
marolina
Admin
Admin
marolina


Broj poruka : 638
Points : 674
Datum upisa : 13.07.2012
Godina : 32
Lokacija : ღ El Internado Laguna Negra ღ

Fermin(Raul Fernandez) Empty
PočaljiNaslov: Re: Fermin(Raul Fernandez)   Fermin(Raul Fernandez) EmptyPet Avg 24, 2012 4:23 pm

Obozavam ga.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bruno-mars.biz
Sponsored content





Fermin(Raul Fernandez) Empty
PočaljiNaslov: Re: Fermin(Raul Fernandez)   Fermin(Raul Fernandez) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Fermin(Raul Fernandez)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Raúl Fernández
» Bernabe Fernandez novi lik
» Joaquín Fernández (Eduardo McGregor)
» Raul,Yon i Martin u svečanim odelima

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
El Internado Laguna Negra :: Likovi/Personajes :: Zaposleni/Empleados-
Skoči na: