El Internado Laguna Negra
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Čavrljajte....

Ići dole 
+13
MiNombreEsAna
14Luka88
Linaa^^
Saška ^^
filip
*Tin@*
mladen89
Pavle
Nadja Noiret
¿coka?
malena
Zoki
Sanja94
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Sledeći
AutorPoruka
*Precious*
Novi učenik
Novi učenik
*Precious*


Broj poruka : 226
Points : 228
Datum upisa : 16.03.2013

Čavrljajte.... - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čavrljajte....   Čavrljajte.... - Page 10 EmptyPon Sep 09, 2013 11:43 am

To je super jeje Onda ti nece biti problem da upises bolji fax svakako jeje
Ne volim ni ja da ucim i nemam neke velike ambicije ali imam dosta potencijala, pa mi je zao da to ne iskoristim, al sta cu kad sam lenja xD
Nazad na vrh Ići dole
julivanista
Admin
Admin
julivanista


Broj poruka : 777
Points : 818
Datum upisa : 19.01.2013
Godina : 27
Lokacija : Srbija

Čavrljajte.... - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čavrljajte....   Čavrljajte.... - Page 10 EmptyUto Sep 17, 2013 12:01 pm

Lukaaa hej ziv li si ?
Sta radis ? Sta ima ? : D Kako je u skoli ? i takoo x D

Ajd reko malo da te smaram,za nam ne zamre forum : p
Nazad na vrh Ići dole
14Luka88
Novi učenik
Novi učenik
14Luka88


Broj poruka : 135
Points : 143
Datum upisa : 02.07.2012

Čavrljajte.... - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čavrljajte....   Čavrljajte.... - Page 10 EmptyUto Sep 17, 2013 3:16 pm

Па жив сам наравноо :Д
А ништа, ево слушам неку музику, као и увек. Баш размишљам тренутно о томе колико је свемир огроман и колико мало тога наше око може да види. Ко зна шта се све крије тамо и шта све ми никад нећемо моћи да видимо. Колико смо ми само ситни у односу на све то, у сваком смислу. И шта ако нема живота после смрти, шта ако се само враћамо у ништавило у којем смо се налазили пре рођења? Јел то значи да никад нећемо видети ништа што је ван граница ове планете? Да никад нећемо да добијемо све оне одговоре на које наш мозак једноставно не може да одговори? Није ни битно, у суштини...
Ти шта радиш? :Д
Nazad na vrh Ići dole
julivanista
Admin
Admin
julivanista


Broj poruka : 777
Points : 818
Datum upisa : 19.01.2013
Godina : 27
Lokacija : Srbija

Čavrljajte.... - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čavrljajte....   Čavrljajte.... - Page 10 EmptySre Sep 18, 2013 1:25 pm

Ooo tako zvucis kao moja prof. sprskog koja je apsolutni genije i koju ja obozavam : D
Ona nama nakad prica o tome na casovima i par puta nam je postavljala takva pitanja,ali nije bas dobijala najintaligentnije odgovore od strane mojih drugova : p

I nemoj to "nije bitno" ..jer u sustini je bitno,samo sto ja nisam adekvatna osoba sa kojom bi o tome mogao da pricas tj. nisam neko ko moze da ti uzvrati pametan odgovor. Ja sam bolji slusalac i od mene mozes da dobije svu paznju -tako da ako ti treba neko da te slusa,samo se raspisi,a ja cu se potruditi da odgovorim nesto iole u skladu sa onim sto si napisao -da ne bude da te iskuliram : p

E sad ja iskreno mislim da nasa dusa posle smrti ostaje da luta zemljom dok ne ispuni cilj koji smo zazeleli za zivota,a ukoliko smo taj cilj ipak ispunili dok smo bili zivi,nasa dusa se rascepkava na delice koji ostaju u ljudima koje smo voleli,koji su nam nesto znacili u zivotu . : p

A ja evo malo na tumblr-u provodim vreme dok me moji ne oteraju sa racunara x D
Nazad na vrh Ići dole
14Luka88
Novi učenik
Novi učenik
14Luka88


Broj poruka : 135
Points : 143
Datum upisa : 02.07.2012

Čavrljajte.... - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čavrljajte....   Čavrljajte.... - Page 10 EmptySre Sep 18, 2013 3:24 pm

Ех, зашто ја немам неког таквог професора... Као да све више њих ради само због пара, па дођу да испредају лекције и оцене, уопште не желе да подстакну ученике и покрену неку конверзацију, каква год била. Због тога сви иду у школу само због дипломе, пре се у школу ишло да се стекне неко знање.

Па ја мислим да од свакога могу да добијем паметан одговор, све док је то неко његово мишљење.

Та твоја теорија је на месту, али ја не могу да се сложим са тиме. Пре свега зато што не верујем у то да постоји душа. Други разлог је то што ја верујем да ниједан човек не успе да стигне до тог циља пре своје смрти. Мислим да се тај циљ креће кад год ми кренемо напред и што се више ми уздижемо тако је и циљ виши. Лупићу неки пример, чисто да ти појасним. Рецимо да је мој живот сасвим океј, имам довољно пара за храну, алкохол, цигаре и сличне ствари које су ми мање више потребне. Поред тога, ја имам неки свој циљ. Сад узмимо за пример неког гладног клинца из Монголије којем је циљ да има све ово што ја имам, да може да живи овакав живот какав ја живим. Када бих му ја поклонио све ово што имам, да ли то значи да би његов живот ту стао? Не верујем. Он би највероватније себи зацртао неки нови циљ, баш као што сам и ја имао пре него што сам му поклонио све. Сада кад он има оно што је пре желео, он може да пожели више од тога. Али то је само оно у шта ја верујем. Имаш нпр. немачког филозофа Шопенхауера који је веровао да се живот састоји од патње и досаде. Он је мислио да ми патимо, јер се константно трудимо да достигнемо неки циљ који смо себи зацртали, али када стигнемо до свог циља, ми се досађујемо јер имамо све што смо у животу желели. Што значи да ако спојиш моју и његову теорију можеш да дођеш до закључка да се живот састоји само од патње.

Ето, расписао сам се :Д
Nazad na vrh Ići dole
julivanista
Admin
Admin
julivanista


Broj poruka : 777
Points : 818
Datum upisa : 19.01.2013
Godina : 27
Lokacija : Srbija

Čavrljajte.... - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čavrljajte....   Čavrljajte.... - Page 10 EmptySub Sep 21, 2013 11:51 am

Ova zena je def. jedna od retkih koja zaista zaradjuje pare kako treba ..to je zena koja maksimalno iskoriscava svoja 2casa -ne pusta nas na odmor,tera nas da razmisljamo i vise od onoga sto se inaca trazi. Teme za pismeni su joj porpilicno .pa mogu da kazem teske,ali te teraju da objedinis svo gradivo koje si radio do tad i da primenis ono sto si naucio ,a ne da pises "Prolece u Beogradu" ili tako nesto x D
I iako su nekad njeni casovi bas zamorni,stavrno ima dana kad i ona sama za sebe to kaze,posle svih casova izadjes i ako si zaista iole normalan i iskren priznaces da si nesto novo naucio ..jer se ona toliko trudi da mi razumemo i da se i mi sami potrudimo i da ucestvujemo na casu da ona ostane bukvalno bez glasa na kraju casa koliko prica xd
I zaista ja sam joj zahvalna koliko god i ne ucestvujem bas mnogo u koonverzaciji,sto nas za ove 3 g iako je svaki put govorila da ce nas otaviti nije to uradila..

Slozicu sa Sopenhauerom def. jer ima smisla ovako kad bolje sagledamo. Ali recimo ja gledam po sebi to sa ciljevima ..meni je naveci cilj u zivotu da odem u Meksiko i to je nesto sto ja zaista mislim ako mi se ne ispuni (ako se ne potrudim da mi se ispuni) moj zivot nece imati smisla ma sta god drugo ja postigla do tad,i koliko god velike stvari uradila ili ne . A kada se to desi moj zivot ce biti ispunjen i tada cu biti tako reci spokojna . Ja sam mislila na velike ciljeve i zelje ,na stavri za kojima tezimo celog zivota. Taj klinac kog si uzeo za primer njemu je cilj da ima dovoljno hrane da ne umre i da bude srecan kada to postigne svi ostali ciljevi su sitnice . Bar ja tako to vidim,ali ono volim kad cujem da se neko ima i nesto drugo da kaze. : p
Nazad na vrh Ići dole
julivanista
Admin
Admin
julivanista


Broj poruka : 777
Points : 818
Datum upisa : 19.01.2013
Godina : 27
Lokacija : Srbija

Čavrljajte.... - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čavrljajte....   Čavrljajte.... - Page 10 EmptyPet Okt 11, 2013 2:21 pm

Lukaa gde si ? Sta radis ? Sta ima kod tebe? Kako skola ? Idete li na neku ekskurziju nesto ?
Nazad na vrh Ići dole
14Luka88
Novi učenik
Novi učenik
14Luka88


Broj poruka : 135
Points : 143
Datum upisa : 02.07.2012

Čavrljajte.... - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čavrljajte....   Čavrljajte.... - Page 10 EmptyPon Okt 14, 2013 10:01 am

Аууу, ја баш дуго нисам ишао у школу, можда сам и имао неку екскурзију, али нисам обавештен. Ти? smesko 
Nazad na vrh Ići dole
julivanista
Admin
Admin
julivanista


Broj poruka : 777
Points : 818
Datum upisa : 19.01.2013
Godina : 27
Lokacija : Srbija

Čavrljajte.... - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čavrljajte....   Čavrljajte.... - Page 10 EmptyUto Okt 15, 2013 11:49 am

Hahaha x D jaoooj x D
Ee pa ja sam sad dosla sa ekslurzije u petak. Bila Prag-Drezden-Bec 6dana. Melem za moje oci,ono zaista treba videti. Njihova arhitektura je prelepa. Mada mi se Bec i nije mnogo svideo iskreno. Mada opet to opravdavam nedostatkom vremena koje smo imali u Becu tj. imali smo svega 3h za samostalne obilaske a ja sam 1.5h provela u Prirodnjackom muzeju i posle naravno nisam sve stigla da pogledam ..
Ali zato Prag 2 puna dana za obilaske,msm da sam svaku sitnu ulicicu videla .Prag je bas ekstra bas mi se svideo x D
iii tako se ja razblebetah oprosti xd
Nazad na vrh Ići dole
14Luka88
Novi učenik
Novi učenik
14Luka88


Broj poruka : 135
Points : 143
Datum upisa : 02.07.2012

Čavrljajte.... - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čavrljajte....   Čavrljajte.... - Page 10 EmptySub Okt 26, 2013 1:43 pm

Јаоо бре, ја сам скроз заборавио за овај форум, а стоји ми укључен увек :О
Ја никад нисам посетио ниједан од тих градова, а и да јесам мој пут би се завршио на првом месту где могу да пијем. Не знам како те није мрзело да обилазиш град. Добро је да мене не занима архитектура, претпостављам да не би добро ишла уз моју лењост.
Јел слушаш "streetlight manifesto" још увек? :Д
Видим да смо имали новог члана, али је нестао док сам ја дошао :Д
Nazad na vrh Ići dole
julivanista
Admin
Admin
julivanista


Broj poruka : 777
Points : 818
Datum upisa : 19.01.2013
Godina : 27
Lokacija : Srbija

Čavrljajte.... - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čavrljajte....   Čavrljajte.... - Page 10 EmptyNed Okt 27, 2013 11:04 am

Nije me mrzelo jer ja to zaista volim. I jer nemam prilike svaki dan to da vidim. Tako da sam se ja maksimalno trudila da obidjem sve i vidim sve sto se moglo videti x D
A pa nasao bi ti tamo dosta zanimljivog. Imas bar 2 radnje samo u kojima se prodaje alkohol i nista ali nista drugo x D a ima i kafana i onih fensi kafica koliko oces 4343 
Slusam jos uvek onih par pesama koje sam skinula jos onda,ali nisam skidala nista novo : p
Dada bila je neka devojka i mislila sam da ce ostati duze sa nama,ali je nema xd
Nazad na vrh Ići dole
14Luka88
Novi učenik
Novi učenik
14Luka88


Broj poruka : 135
Points : 143
Datum upisa : 02.07.2012

Čavrljajte.... - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čavrljajte....   Čavrljajte.... - Page 10 EmptyNed Okt 27, 2013 2:31 pm

Мислим да ми одржавамо вештачки овај форум у животу. Тешко да ће неко да дође овде на дуже. Чињеница је - форуми се више не посећују. :no:
Nazad na vrh Ići dole
julivanista
Admin
Admin
julivanista


Broj poruka : 777
Points : 818
Datum upisa : 19.01.2013
Godina : 27
Lokacija : Srbija

Čavrljajte.... - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čavrljajte....   Čavrljajte.... - Page 10 EmptyPon Okt 28, 2013 1:09 pm

Forum je def. propao onog momenta kada je cela ona stara ekipa koja je i osnovala forum i to otisla i odustala od njega. Ti i ja ovo samo drzimo da ne zamre bas skroz naskroz xd A steta sto je forum propao msm nije los,malo kad bi bio aktivniji bilo bi odlicno. Mada ni ljudi nece ni da dolaze,ja sam neko vreme kao nesto reklamirala po fejsu,ali samo me iskuliraju xd
Nazad na vrh Ići dole
*Precious*
Novi učenik
Novi učenik
*Precious*


Broj poruka : 226
Points : 228
Datum upisa : 16.03.2013

Čavrljajte.... - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čavrljajte....   Čavrljajte.... - Page 10 EmptyNed Nov 10, 2013 2:48 pm

Bas bzvz.. Steta je da propadne 4um :/
Ja ne stizem nista zivo da posecujem u zadnje vreme :/
Nazad na vrh Ići dole
marolina
Admin
Admin
marolina


Broj poruka : 638
Points : 674
Datum upisa : 13.07.2012
Godina : 32
Lokacija : ღ El Internado Laguna Negra ღ

Čavrljajte.... - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čavrljajte....   Čavrljajte.... - Page 10 EmptyNed Nov 10, 2013 5:44 pm

Gde ste ljudi? Evo i mene ovde :)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bruno-mars.biz
*Precious*
Novi učenik
Novi učenik
*Precious*


Broj poruka : 226
Points : 228
Datum upisa : 16.03.2013

Čavrljajte.... - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čavrljajte....   Čavrljajte.... - Page 10 EmptyPon Nov 11, 2013 2:13 am

Pozz Mico jeje Sta se radi? Ja evo kuci odmaram, posle cu do sestre i prodavnice i tako ...
Nazad na vrh Ići dole
14Luka88
Novi učenik
Novi učenik
14Luka88


Broj poruka : 135
Points : 143
Datum upisa : 02.07.2012

Čavrljajte.... - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čavrljajte....   Čavrljajte.... - Page 10 EmptySre Nov 27, 2013 9:23 am

Хмм, чисто да освежим мало тему. Ево ако неко није чуо нову песму од Марчела (мада верујем да су је скоро сви чули) нека обавезно послуша. Коначно да неко у песми прикаже праву слику о педерима и "националистима", јер је ова бесмислена мржња отишла предалеко.

https://www.youtube.com/watch?v=RjcQ9e4rY5k
Nazad na vrh Ići dole
*Precious*
Novi učenik
Novi učenik
*Precious*


Broj poruka : 226
Points : 228
Datum upisa : 16.03.2013

Čavrljajte.... - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čavrljajte....   Čavrljajte.... - Page 10 EmptyNed Dec 01, 2013 4:09 am

Ja sam je cula odlicna je! Ja inace njega ne slusam ali ova pesma mi se jako dopala.
Nazad na vrh Ići dole
14Luka88
Novi učenik
Novi učenik
14Luka88


Broj poruka : 135
Points : 143
Datum upisa : 02.07.2012

Čavrljajte.... - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čavrljajte....   Čavrljajte.... - Page 10 EmptyNed Dec 01, 2013 9:00 pm

Хах, ма не слушам га ни ја, знам пар песама. Лик је стварно добар у овоме што ради, али по природи не могу да поднесем реп...
Nazad na vrh Ići dole
*Precious*
Novi učenik
Novi učenik
*Precious*


Broj poruka : 226
Points : 228
Datum upisa : 16.03.2013

Čavrljajte.... - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čavrljajte....   Čavrljajte.... - Page 10 EmptyPon Dec 02, 2013 2:17 pm

Ja sam nekada slusala, dok sam bila osnovna skola, ali prerasla sam to xD
Nazad na vrh Ići dole
julivanista
Admin
Admin
julivanista


Broj poruka : 777
Points : 818
Datum upisa : 19.01.2013
Godina : 27
Lokacija : Srbija

Čavrljajte.... - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čavrljajte....   Čavrljajte.... - Page 10 EmptyČet Dec 12, 2013 1:16 am

Helou :vanzemaljac:
AA cula sam pesmu par puta i stvarno je objasnila . Ja inace rep ne slusam,ali Marcela volim,prvenstevno iz razloga sto nije jedan od onih selja repera koji ni š od škole nisu videli nego samo lupetaju neke stihove nesto eto cisto da imaju.Ovaj lik je obrazovan,msm zavrsio je ipak neki filoloski fax i zna sta radi. Njegove sve pesme ipak imaju nekog smisla i poruku,samo je pitanje dali ce ljudi shvatiti na pravi nacin.
Nazad na vrh Ići dole
*Precious*
Novi učenik
Novi učenik
*Precious*


Broj poruka : 226
Points : 228
Datum upisa : 16.03.2013

Čavrljajte.... - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čavrljajte....   Čavrljajte.... - Page 10 EmptyČet Dec 12, 2013 1:48 pm

Lepo si to rekla za njega :) Jel si citala neke njegove knjige?
Ja sam razmisljala da odem na neki koncert ukoliko se odluci da odrzi uskoro :)
Nazad na vrh Ići dole
14Luka88
Novi učenik
Novi učenik
14Luka88


Broj poruka : 135
Points : 143
Datum upisa : 02.07.2012

Čavrljajte.... - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čavrljajte....   Čavrljajte.... - Page 10 EmptyČet Dec 12, 2013 2:15 pm

Држао је пре пар дана у дому омладине колико ја знам...
Nazad na vrh Ići dole
*Precious*
Novi učenik
Novi učenik
*Precious*


Broj poruka : 226
Points : 228
Datum upisa : 16.03.2013

Čavrljajte.... - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čavrljajte....   Čavrljajte.... - Page 10 EmptyČet Dec 12, 2013 2:40 pm

Ozbiljno? A jbg da sam znala... :/
Nazad na vrh Ići dole
marolina
Admin
Admin
marolina


Broj poruka : 638
Points : 674
Datum upisa : 13.07.2012
Godina : 32
Lokacija : ღ El Internado Laguna Negra ღ

Čavrljajte.... - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čavrljajte....   Čavrljajte.... - Page 10 EmptySub Dec 14, 2013 2:38 pm

Gde ste ljudi? jeje
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bruno-mars.biz
Sponsored content





Čavrljajte.... - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čavrljajte....   Čavrljajte.... - Page 10 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Čavrljajte....
Nazad na vrh 
Strana 10 od 13Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
El Internado Laguna Negra :: Zabava/Diversión :: Ćaskanje/Chatear-
Skoči na: