El Internado Laguna Negra
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Nora(Mariona Ribas)

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Gost
Gost
Anonymous



Nora(Mariona Ribas) Empty
PočaljiNaslov: Nora(Mariona Ribas)   Nora(Mariona Ribas) EmptyNed Jun 03, 2012 4:43 am

Znam da ovde ovakve teme uglavnom otvara Sanja94 ali nekako primetila sam ovde nema teme o Nori,a ona je bar po meni jedna od boljih uloga i krivo mi je sto je tako brzo umrla,a zanima me sta vi mislite o njoj?

Nora(Mariona Ribas) Images?q=tbn:ANd9GcQwHcF_bFSQNFDfNWHI3fmABAM64t6u67eJ4KhijYLks5PWWbcd
Nazad na vrh Ići dole
Jopi
Novi učenik
Novi učenik
Jopi


Broj poruka : 63
Points : 65
Datum upisa : 19.05.2012
Lokacija : New York

Nora(Mariona Ribas) Empty
PočaljiNaslov: Re: Nora(Mariona Ribas)   Nora(Mariona Ribas) EmptyNed Jun 03, 2012 2:10 pm

Kako me nerviraaa.:O
Nazad na vrh Ići dole
*I & J*
Novi učenik
Novi učenik
*I & J*


Broj poruka : 84
Points : 90
Datum upisa : 13.01.2013
Godina : 26
Lokacija : en el Internado

Nora(Mariona Ribas) Empty
PočaljiNaslov: Re: Nora(Mariona Ribas)   Nora(Mariona Ribas) EmptyPon Jan 14, 2013 11:20 pm

Lepa mi je,ali nisam jos odgledala seriju pa ne znam kakva je
Nazad na vrh Ići dole
marolina
Admin
Admin
marolina


Broj poruka : 638
Points : 674
Datum upisa : 13.07.2012
Godina : 32
Lokacija : ღ El Internado Laguna Negra ღ

Nora(Mariona Ribas) Empty
PočaljiNaslov: Re: Nora(Mariona Ribas)   Nora(Mariona Ribas) EmptySre Mar 27, 2013 3:24 pm

Dobra je ona bila..malo me je nervirala, ali ipak je to bio njen posao...mislili su da ih je Fermin izdao. Najvise me je pogodilo, prijatno kad je oslobodila Sandru, a nju su posle pogodili zbog toga, i kad je dosla u sobu i rekla Ferminu da ide da je spasi..i bilo mi je zao kad je umrla. Inace meni se mnogo svidjala njena frizura, obozavam takve frizure :vanzemaljac:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bruno-mars.biz
*Precious*
Novi učenik
Novi učenik
*Precious*


Broj poruka : 226
Points : 228
Datum upisa : 16.03.2013

Nora(Mariona Ribas) Empty
PočaljiNaslov: Re: Nora(Mariona Ribas)   Nora(Mariona Ribas) EmptyPon Apr 29, 2013 3:27 am

Simpaticna je jeje
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nora(Mariona Ribas) Empty
PočaljiNaslov: Re: Nora(Mariona Ribas)   Nora(Mariona Ribas) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Nora(Mariona Ribas)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
El Internado Laguna Negra :: Likovi/Personajes :: Profesori/Profesores-
Skoči na: