El Internado Laguna Negra
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Kraj serije će biti veoma tužan

Ići dole 
+3
Nadja Noiret
Barbie
Sanja94
7 posters
AutorPoruka
Sanja94
Admin
Admin
Sanja94


Broj poruka : 1105
Points : 1885
Datum upisa : 13.03.2010
Godina : 30
Lokacija : España

Kraj serije će biti veoma tužan Empty
PočaljiNaslov: Kraj serije će biti veoma tužan   Kraj serije će biti veoma tužan EmptyPet Sep 03, 2010 1:57 pm

La serie “El Internado” se despedirá en octubre con un final “rotundo” y “cerrado” que “hará llorar” a sus protagonistas y al público. Así definen el final de la serie los productores, en una rueda de prensa que ha tenido lugar esta mañana en Vitoria, con motivo del estreno de esta noche del primero de los siete últimos capítulos de la serie.

El productor ejecutivo de Globomedia, Mariano Baselga, y Lucía Alonso, responsable de Ficción de Antena 3, han comparecido hoy en Vitoria junto a algunos de los protagonistas de la serie para presentar el primer capítulo de la temporada final.

En la comparecencia de prensa, organizada por el II Festival de Televisión y Radio de Vitoria, se ha ofrecido un avance de las sorpresas que promete la serie, cuya traca final estará llena de “acción” y de “suspense“.

El próximo lunes, Antena 3 emitirá el primero de los siete últimos capítulos de “El Internado“, que se corresponden con los tres últimos días en la vida de los habitantes del Laguna Negra.

En esta última etapa, los protagonistas de “El Internado” sufrirán “de lo lindo” y al menos cinco de ellos morirán víctimas del aislamiento, la falta de medicinas y las maniobras desesperadas de Ottox, la farmacéutica.

Los alumnos y profesores de “El Internado” están infectados accidentalmente por un virus mortal y permanecen en cuarentena en el centro custodiados por el ejército.

Las últimas horas serán “frenéticas” y la única esperanza que albergarán será la de curarse con una máquina cuya construcción depende de un hombre que está atrapado en los pasadizos.

“Unos tendrán que morir para que otros sobrevivan“, ha explicado Baselga, quien ha prometido que el último capítulo “hará llorar“, aunque no ha precisado si de alegría o de tristeza.

Lucía Alonso ha destacado la influencia que ha tenido esta serie en el panorama televisivo de ficción de España y ha opinado que muchas otras series que se ven actualmente no habrían sido posibles sin el ejemplo de “El Internado“.

“Es una serie que ha hecho historia porque descubrió que era posible hacer otro tipo de series y otro tipo de ficción en España“, ha subrayado.

Además, ha sido la primera serie de televisión en España que ha podido ser vista de manera íntegra en Internet, a través de antena3.com.

Los seguidores de la serie que han conseguido invitación en el Festival de Televisión y Radio de Vitoria podrán ver esta noche el estreno del misterioso desenlace en los cines Guridi de la capital alavesa.

Antes de la proyección, los protagonistas de “El Internado” desfilarán por la alfombra naranja que adorna los cines alaveses y saludarán a cientos de seguidores de esta serie de suspense, que según sus productores, ha hecho “historia” en la televisión de ficción.

Después de conocer la versión de los productores, ¿Creéis realmente que el final nos “hará llorar“? ¿Pensáis que el final de la serie estará a la altura de las circunstancias?

Fuente | Noticia adaptada por VAF para Zona El Internado.


Nazad na vrh Ići dole
https://elinternadoserbia.forummotion.com
Barbie
Novi učenik
Novi učenik
Barbie


Broj poruka : 32
Points : 38
Datum upisa : 25.08.2010
Godina : 36
Lokacija : Jagodina

Kraj serije će biti veoma tužan Empty
PočaljiNaslov: Re: Kraj serije će biti veoma tužan   Kraj serije će biti veoma tužan EmptySub Sep 04, 2010 1:56 am

Moguce je da, posto je serija sva uoblicena mistikom i sumnjom, producenti namerno insistiraju na tome da ce "biti suza" iako su snimili srecan kraj... Nadam se ipak da ce biti neka tragedija... :twisted:
Nazad na vrh Ići dole
Sanja94
Admin
Admin
Sanja94


Broj poruka : 1105
Points : 1885
Datum upisa : 13.03.2010
Godina : 30
Lokacija : España

Kraj serije će biti veoma tužan Empty
PočaljiNaslov: Re: Kraj serije će biti veoma tužan   Kraj serije će biti veoma tužan EmptySub Sep 04, 2010 10:39 am

Ko zna, možda si u pravu ipak je misterija u pitanju i ne može biti happy end.Mora da bude tragedije....i iskreno mislim da će preživeti neki negativci.Tipa Ugo, onda onaj novi komandant
Garido.A inače bih volela da preživi Ugo...koga obožavam.
Od ostalih pozitivaca mislim da će preživeti Markos, Ivan-mada teško, Fermin, Marija, Ektor, Hasinta i naravno Irene Espi...za ove ostale ne verujem.Eto ovo je neko moje mišljenje e sad, šta će biti videćemo...
Nazad na vrh Ići dole
https://elinternadoserbia.forummotion.com
Barbie
Novi učenik
Novi učenik
Barbie


Broj poruka : 32
Points : 38
Datum upisa : 25.08.2010
Godina : 36
Lokacija : Jagodina

Kraj serije će biti veoma tužan Empty
PočaljiNaslov: Re: Kraj serije će biti veoma tužan   Kraj serije će biti veoma tužan EmptyNed Sep 05, 2010 8:02 am

Nemam pojma ko je taj Garido... Stigla sam do kraja pete sezone... Ili nisam obratila paznju na imena... Inace, nekako mi ne ide uz ovu seriju srecan kraj... Mislim, Markos ce preziveti kao i ona mala, njihova mama i otac takodje, Hasinta ne verujem- moze da se desi da dobije srcani udar ili tako nesto, Markosova ekipa ce sigurno ostati bez nekog clana (negde sam naisla da je Karol ubijena u sestoj ili sedmoj sezoni, nisam stigla dotle, i ne verujem da ce ostati samo na tome), neko od profesora ce takodje umreti...
Meni se cini da Ugo nije negativac iako to tako sada ne izgleda. Skoro sam sigurna da je on pomogao Ektoru da se skloni. Sto se Ektora tice, mislim da ce on vuci sve konce u konacnom raspletu i da ce na kraju zavrsiti sa Marijom... Ponovo. Luis Merlo je sam potvrdio da ce biti "reencuentros" (nisam mogla da pronadjem pravu rec) a s obzirom na to kako su se gledali na pocetku njih dvoje nemoguce da je ta prica tek tako zavrsena. Ne verujem da ce se Fermin izvuci, moze da se desi da umre od tog novog virusa.
Nazad na vrh Ići dole
Sanja94
Admin
Admin
Sanja94


Broj poruka : 1105
Points : 1885
Datum upisa : 13.03.2010
Godina : 30
Lokacija : España

Kraj serije će biti veoma tužan Empty
PočaljiNaslov: Re: Kraj serije će biti veoma tužan   Kraj serije će biti veoma tužan EmptyPon Sep 06, 2010 1:02 pm

Au....ti ne znaš šta se sve izdešavalo....pošto si tek kod pete sezone neću da ti otkrivam detalje...pomalo ćeš se razočarati...ali dobro....
Nazad na vrh Ići dole
https://elinternadoserbia.forummotion.com
Barbie
Novi učenik
Novi učenik
Barbie


Broj poruka : 32
Points : 38
Datum upisa : 25.08.2010
Godina : 36
Lokacija : Jagodina

Kraj serije će biti veoma tužan Empty
PočaljiNaslov: Re: Kraj serije će biti veoma tužan   Kraj serije će biti veoma tužan EmptyPon Sep 06, 2010 11:49 pm

Ma kako bude... to je ipak samo serija...
Nazad na vrh Ići dole
Sanja94
Admin
Admin
Sanja94


Broj poruka : 1105
Points : 1885
Datum upisa : 13.03.2010
Godina : 30
Lokacija : España

Kraj serije će biti veoma tužan Empty
PočaljiNaslov: Re: Kraj serije će biti veoma tužan   Kraj serije će biti veoma tužan EmptyUto Sep 07, 2010 1:30 am

Pa da... mislim ko zna, kako god bude, meni je super...samo da mi Ugo preživi....:)
Nazad na vrh Ići dole
https://elinternadoserbia.forummotion.com
Barbie
Novi učenik
Novi učenik
Barbie


Broj poruka : 32
Points : 38
Datum upisa : 25.08.2010
Godina : 36
Lokacija : Jagodina

Kraj serije će biti veoma tužan Empty
PočaljiNaslov: Re: Kraj serije će biti veoma tužan   Kraj serije će biti veoma tužan EmptySre Sep 08, 2010 12:41 am

I Ektor... ne treba meni mnogo za srecu... jeje
Nazad na vrh Ići dole
Sanja94
Admin
Admin
Sanja94


Broj poruka : 1105
Points : 1885
Datum upisa : 13.03.2010
Godina : 30
Lokacija : España

Kraj serije će biti veoma tužan Empty
PočaljiNaslov: Re: Kraj serije će biti veoma tužan   Kraj serije će biti veoma tužan EmptySre Sep 08, 2010 12:09 pm

Da, da...imaš pravo...
Nazad na vrh Ići dole
https://elinternadoserbia.forummotion.com
Nadja Noiret
Novi učenik
Novi učenik
Nadja Noiret


Broj poruka : 31
Points : 38
Datum upisa : 28.08.2010
Godina : 29
Lokacija : San Antonio

Kraj serije će biti veoma tužan Empty
PočaljiNaslov: Re: Kraj serije će biti veoma tužan   Kraj serije će biti veoma tužan EmptyNed Jan 02, 2011 9:23 am

Pa ja imam osecaj da ce da bude kao u Pakovom Svetu.. Neki ce da umru neki ce da prezive..
Ja sam iskreno na pocetku serije ocekivala happy end.. Sve dok nije umro Kajetano i kasnije Karolina.. Poslednja epizoda koju sam ja gledala je kad je Ivan saznao da mu je Maria majka.. A ostatak serije sam gledala onako bezveze na preskoke, posto nikako nisam nasla vremena da gledam online.. Ovo mi je omiljena serija zbog koje sam odlucila da krenem da ucim španski!! Kraj serije će biti veoma tužan 2725935053 Ja se samo nadam da ce mi se svideti kraj iako ne bude srecan!! VOLIM INTERNADO Kraj serije će biti veoma tužan 2059234528
Nazad na vrh Ići dole
Sanja94
Admin
Admin
Sanja94


Broj poruka : 1105
Points : 1885
Datum upisa : 13.03.2010
Godina : 30
Lokacija : España

Kraj serije će biti veoma tužan Empty
PočaljiNaslov: Re: Kraj serije će biti veoma tužan   Kraj serije će biti veoma tužan EmptyNed Jan 02, 2011 10:37 am

Ipak je na neki način srećan, e sad glupo mi je da otkrivam, imaš download na forumu, radim na prevodima, pa gledaj. Ali ako te zanima kraj poslaću ti preko privatne poruke.
Nazad na vrh Ići dole
https://elinternadoserbia.forummotion.com
Nadja Noiret
Novi učenik
Novi učenik
Nadja Noiret


Broj poruka : 31
Points : 38
Datum upisa : 28.08.2010
Godina : 29
Lokacija : San Antonio

Kraj serije će biti veoma tužan Empty
PočaljiNaslov: Re: Kraj serije će biti veoma tužan   Kraj serije će biti veoma tužan EmptyNed Jan 02, 2011 2:19 pm

Ja cu sigurno odgledati svaku epizodu do poslednje.. Ali htela bih da znam kraj unapred.. Tako da ako ti nije problem posalji mi preko poruke.. :49:
Nazad na vrh Ići dole
Nadja Noiret
Novi učenik
Novi učenik
Nadja Noiret


Broj poruka : 31
Points : 38
Datum upisa : 28.08.2010
Godina : 29
Lokacija : San Antonio

Kraj serije će biti veoma tužan Empty
PočaljiNaslov: Re: Kraj serije će biti veoma tužan   Kraj serije će biti veoma tužan EmptyPon Jan 03, 2011 8:23 am

Hvala puno za poruku! Jedva cekam da odgledam sve do kraja.. Kraj serije će biti veoma tužan 3176795975
Nazad na vrh Ići dole
Sanja94
Admin
Admin
Sanja94


Broj poruka : 1105
Points : 1885
Datum upisa : 13.03.2010
Godina : 30
Lokacija : España

Kraj serije će biti veoma tužan Empty
PočaljiNaslov: Re: Kraj serije će biti veoma tužan   Kraj serije će biti veoma tužan EmptyPon Jan 03, 2011 8:50 am

Nema na cemu... radi se punom parom...
Nazad na vrh Ići dole
https://elinternadoserbia.forummotion.com
¿coka?
Admin
Admin
¿coka?


Broj poruka : 128
Points : 132
Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 31

Kraj serije će biti veoma tužan Empty
PočaljiNaslov: Re: Kraj serije će biti veoma tužan   Kraj serije će biti veoma tužan EmptySub Mar 05, 2011 12:23 pm

Ja sam gledala poslednju epizodu u Barseloni, kada sam bila na ekskurziji, medjutim tad sam samo cula za seriju i nisam krenula da je gledam pa mi je sve ostalo slabo u secanju.
Medjutim, po povratku sa ekskurzije (oktobar) odmah sam pocela da pratim seriju, i evo dosao je i taj dan, danas, kad sam odgledala poslednju epizodu.
I jako sam tuzna ... I plakala sam kad je umro HEROJ!
Inace nikad ne placem ni za jednu seriju ni film... Tako da je onda bas... ;(
Sve ostalo je bilo kako-tako ocekivano i lepo zavrseno.
Ovo je za sada jedina spanska serija koja me je bas odusevila!
Ni Seranovi ni Pakosi nisu ni prici njima :D (no i njih volim) :D
Nista, sad cu da se smaram, dok cekam epizode El Barca i Los Protegidosa (:
Nazad na vrh Ići dole
Sanja94
Admin
Admin
Sanja94


Broj poruka : 1105
Points : 1885
Datum upisa : 13.03.2010
Godina : 30
Lokacija : España

Kraj serije će biti veoma tužan Empty
PočaljiNaslov: Re: Kraj serije će biti veoma tužan   Kraj serije će biti veoma tužan EmptyNed Mar 06, 2011 7:42 am

Pa nema veze... shto si odgledala kraj... gledaj sa prevodom... uskoro zavrshavam sa 6... i morala sam da izmenim poruku jer ipak je bolje da josh uvek ne znaju ko je umro... xexexe...
Pa to nam preostaje... da gledamo El Barco, Los Protegidos i druge nove shpanske serije... kao shto je i ANGEL O DEMONIO.
Nazad na vrh Ići dole
https://elinternadoserbia.forummotion.com
¿coka?
Admin
Admin
¿coka?


Broj poruka : 128
Points : 132
Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 31

Kraj serije će biti veoma tužan Empty
PočaljiNaslov: Re: Kraj serije će biti veoma tužan   Kraj serije će biti veoma tužan EmptyNed Mar 06, 2011 10:54 am

Ups, da. Sorry! :D
Pa jedino nam one preostaju... (:
Nazad na vrh Ići dole
Linaa^^
Novi učenik
Novi učenik
Linaa^^


Broj poruka : 83
Points : 113
Datum upisa : 05.08.2011
Lokacija : Ниш

Kraj serije će biti veoma tužan Empty
PočaljiNaslov: Re: Kraj serije će biti veoma tužan   Kraj serije će biti veoma tužan EmptyČet Avg 11, 2011 5:37 am

Kraj je stvarno veoma tuzan :(
Plakala sam kada se zavrsilaa serijaa nikad do sad mi se nije to desilo da placem zbog neke serije XD
Nazad na vrh Ići dole
CRNIJASTREB
Novi učenik
Novi učenik
CRNIJASTREB


Broj poruka : 35
Points : 35
Datum upisa : 16.08.2011

Kraj serije će biti veoma tužan Empty
PočaljiNaslov: Re: Kraj serije će biti veoma tužan   Kraj serije će biti veoma tužan EmptyČet Nov 10, 2011 10:50 am

može li mi dati neko link da ispratim seriju do kraja došao sam od 7 sezone, epizoda početak kraja, imam prevode, ali nemam gdje da gledam nisam naša na netu da gledam online...
i da na youtubu blokirane neke epizode ili dijelovi istih...inače sanja sve pohvale za rad i trud uložen u izbacivanje na youtube
Nazad na vrh Ići dole
markos99
Novi učenik
Novi učenik
markos99


Broj poruka : 2
Points : 4
Datum upisa : 04.04.2011

Kraj serije će biti veoma tužan Empty
PočaljiNaslov: Re: Kraj serije će biti veoma tužan   Kraj serije će biti veoma tužan EmptySub Dec 03, 2011 6:36 pm

Preostala mi je jos jedna epizoda i malo odugovlacim da je odgledam jer ce mi tesko pasti rastanak od Internata, a iskreno se bojim i epiloga, posto sam bas emotivno usao u seriju. U svakom slucaju, odlicna serija, jedna od boljih koje sam gledao i veliko hvala Sanji na ovom Forumu, hvala na prevodima i preporucite mi neki, po vama, slican serijal (osim Barke) kojim cu kompenzovati kraj Internata (ako je to moguce?). Inace volim serije tipa "Izgubljeni" (Lost), pa sam i "El Internado" poceo da pratim zaintrigiran misterijom koja ga prati od samog pocetka.
Bilo kako bilo, veceras gledam poslednju epizodu... Kraj serije će biti veoma tužan 206589526
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kraj serije će biti veoma tužan Empty
PočaljiNaslov: Re: Kraj serije će biti veoma tužan   Kraj serije će biti veoma tužan Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kraj serije će biti veoma tužan
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» 7x15 "Kraj"
» Kraj Internata 13. oktobra
» Da li će biti nešto više između Else i Garida?
» "Život u Internatu nikada neće biti isti"
» Muzika iz serije - download

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
El Internado Laguna Negra :: El internado Zona :: Novosti-
Skoči na: