El Internado Laguna Negra
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Prijateljstvo <3

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Linaa^^
Novi učenik
Novi učenik
Linaa^^


Broj poruka : 83
Points : 113
Datum upisa : 05.08.2011
Lokacija : Ниш

Prijateljstvo <3 Empty
PočaljiNaslov: Prijateljstvo <3   Prijateljstvo <3 EmptyPet Avg 12, 2011 8:41 am

Statusi o prijateljstvu :)

Prave prijatelje mozes da nabrojis na prste jedne ruke. !

Prijatelji dolaze i odlaze, ali oni pravi su uvek tu. ^^

Znate šta je jedina stvar za koju treba živeti? Prijatelj. Onaj pravi, koji je sa tobom do kraja. Onaj koji će te braniti kada te svi napadaju. Onaj koji ce tvoje ime izgovoriti k'o iz topa kada ga pitaju za najvažniju osobu u životu. Onaj koji će doleteti kad' ti nije dobro, koji će da te podrži u svemu što planiraš, onaj koji te NIKADA nece zameniti ni sa kim! ♥

Sudbina nam daje roditelje, prijatelje biramo sami.

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voleti i ostaviti trag u srcu! ^^

Prijatelj je onaj koji zna sve o tebi, a ipak te voli! :P

Pravi te prijatelj povredi samo jedanput i to onda kada umre. ♥

Prijatelji su kao pahulje - svaki je poseban. ^^

Ona me trpi sta god da uradim. Ona me bodri kada je čitav svet protiv mene, kada padam, ne teši me, već me namerno provocira da ojacam, da krenem dalje. Ona briše moje suze pre nego sto padnu, ona se smeje glasnije nego drugi. Oprašta gluposti, sranja, oprasta mi sto sam idiot i sto se u iste zaljubljujem. Jer samo ona zna pravu mene, i zna kakva sam u odredjenim situacijama. Najbolja drugarica. ♥





Prijateljstvo <3 Photoylt
Nazad na vrh Ići dole
Sanja94
Admin
Admin
Sanja94


Broj poruka : 1105
Points : 1885
Datum upisa : 13.03.2010
Godina : 30
Lokacija : España

Prijateljstvo <3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo <3   Prijateljstvo <3 EmptyPet Avg 12, 2011 11:35 am

Prelepoooo.... ako jos nesto nadjes postavi molim te...XD
Nazad na vrh Ići dole
https://elinternadoserbia.forummotion.com
Linaa^^
Novi učenik
Novi učenik
Linaa^^


Broj poruka : 83
Points : 113
Datum upisa : 05.08.2011
Lokacija : Ниш

Prijateljstvo <3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo <3   Prijateljstvo <3 EmptyPet Avg 12, 2011 11:40 am

Vazii postavicu ^^
Nazad na vrh Ići dole
Linaa^^
Novi učenik
Novi učenik
Linaa^^


Broj poruka : 83
Points : 113
Datum upisa : 05.08.2011
Lokacija : Ниш

Prijateljstvo <3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo <3   Prijateljstvo <3 EmptyPet Avg 12, 2011 11:58 am

Ljubav je velika, ali prijateljstvo je jos veće. (:
Ljubavi dolaze i odlaze, a samo pravo prijateljstvo ostaje! ♥

Ako želis prijatelja - Budi prijatelj!

Drugarstvo je zvezda koja nebo krasi treba je čuvati da se ne ugasi!

Pronaći odanog prijatelja je kao da si pronašao blago. ♥

Svet je prevelik da bi ga otkrili, noć je pretamna da bismo je videli, zvezde daleko da bi ih dotakli i NAŠE PRIJATELJSTVO PRELEPO DA BI GA SRUŠILI!

Možda nisam uvek tu pored tebe, ali za naše prijateljstvo dajem sve od sebe. Jer vreme prolazi i shvatam da pravi prijatelji vrede. Godine će i dalje teći, ali ja ti moram reći i kad budeš daleko i u mislima ti bude drugi neko, voleću te kao sad, iskreno i jako, jer se NAJBOLJE DRUGARICE VOLE TAKO! ♥

Hvala ti za radost, sreću i smeh, hvala ti za utehu i svaki skriveni greh, hvala ti za reč što suze briše takav se PRIJATELJ ne nalazi više!

Mi smo drugarice i ne znamo za zlo, mi smo veštice koje smehom pomeraju tlo, mi smo drugarice koje znaju sta ljubav znači, sa ovim drugaricama niko ne sme da se kači. Mi ćemo osvojiti celu planetu jer mi smo NAJBOLJE DRUGARICE NA SVETU! <3

Da li znaš sta je prava drugarica?! To je ona koja je UVEK tu za tebe. I u dobru i u zlu. Kad si tužan da te teši, kad si srećan da se smeje sa tobom. Ona koja bi sve uradila da te nasmeje. Ona koja će te braniti od svih. Ona koja se posle svake svadje kaje i zeli da se pomiri. Ona kojoj je dovoljan samo jedan pogled da bi shvatila sta mislis. Ona kojoj mozes SVE reci. ♥

I u dobru i u zlu , pravi prijatelj je uvek tu ^^

Ti si ta zbog koje moj zivot vredi vise , koliko te volim na srcu mi pise , i kada ti je tesko moje srce teze disee.


Prijateljstvo <3 Photodz
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prijateljstvo <3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo <3   Prijateljstvo <3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Prijateljstvo <3
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
El Internado Laguna Negra :: Zabava/Diversión :: SMS,Vicevi-
Skoči na: