El Internado Laguna Negra
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Marcos(Martin Rivas)

Ići dole 
+9
marolina
MiNombreEsAna
Jopi
Mara90
CRNIJASTREB
filip
Pavle
¿coka?
Sanja94
13 posters
AutorPoruka
Sanja94
Admin
Admin
Sanja94


Broj poruka : 1105
Points : 1885
Datum upisa : 13.03.2010
Godina : 30
Lokacija : España

Marcos(Martin Rivas) Empty
PočaljiNaslov: Marcos(Martin Rivas)   Marcos(Martin Rivas) EmptyNed Mar 14, 2010 11:25 am

[You must be registered and logged in to see this link.]
Marcos
Marcos es uno de los últimos en llegar nuevo al internado, semanas atrás, no podría ni imaginarse lo que allí viviría y cuanto podría llegar a cambiarle la vida. Joven, atractivo, carismático e inteligente, vivía una adolescencia tranquila y acomodada junto a sus padres y su hermana Paula, pero todo eso cambió el día en que sus padres sufrieron un inesperado accidente en barco, y desaparecieron el mapa sin más. Su búsqueda se llevó a cabo durante muchos días, pero tras no encontrar rastro de ellos, todo cambió para los jóvenes, que fueron internados en La Laguna Negra, que a pesar de no haber plazas libres, se arregló de forma que ambos pudieran entrar en el internado, todo esto, inmediatamente después de que Héctor, el entonces director y su actual tutor legal, viera sus expedientes, en concreto el de Paula.
Los huérfanos no tendrán sólo que enfrentarse a la pérdida de sus padres, sino también a su nueva vida, en un lugar extraño y rodeados de desconocidos. A sus 16 años Marcos tendrá que crecer de repente y convertirse en padre y protector de su pequeña hermana, en torno a la que construirá un mundo de magia y fantasía para alejarla de la cruda realidad. Además, Marcos contará con un grupo de amigos que aunque le costará integrarse, en especial con Iván que vive una crisis de pareja con Carolina tras la llegada de Marcos al internado, finalmente ambos jóvenes mantendrán un secreto que les unirá más que nunca. Marcos, se enamora de la joven guapa, valiente y atractiva Carolina, que cautiva el corazón de Marcos nada más verla, aunque vivirán una pequeña historia de amor que se verá estancada tras la reconciliación amistosa de Iván y Marcos. Tras el distanciamiento de Carolina, Marcos encontrará refugio en Amelia, la profesora de Paula con la que vivirá una historia imposible y a escondidaz que se verán obligados a finalizar si no quieren renunciar a su estancia en el internado.
Nazad na vrh Ići dole
https://elinternadoserbia.forummotion.com
¿coka?
Admin
Admin
¿coka?


Broj poruka : 128
Points : 132
Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 31

Marcos(Martin Rivas) Empty
PočaljiNaslov: Re: Marcos(Martin Rivas)   Marcos(Martin Rivas) EmptyČet Dec 30, 2010 5:36 am

A dobar je. (:
Samo mi je bezveze sto se spetljao sa Amelijom i odgurnuo Carol od sebe.
Nazad na vrh Ići dole
Pavle
Admin
Admin
Pavle


Broj poruka : 111
Points : 113
Datum upisa : 13.03.2011

Marcos(Martin Rivas) Empty
PočaljiNaslov: Re: Marcos(Martin Rivas)   Marcos(Martin Rivas) EmptyUto Mar 15, 2011 11:36 am

Haha on mi je mng smesan kad ga slusam.. Znacii akcenat mu je haaoos. Inace za sad je ok,al sam gledao samo 2 epike i sad je nestao u ormaru xD.. :)
Nazad na vrh Ići dole
filip
Novi učenik
Novi učenik
filip


Broj poruka : 90
Points : 98
Datum upisa : 30.04.2011
Godina : 28

Marcos(Martin Rivas) Empty
PočaljiNaslov: Re: Marcos(Martin Rivas)   Marcos(Martin Rivas) EmptySub Maj 07, 2011 7:20 am

Meni je extra i msm nije mu akcenat bas toliko haossss !!!
Nazad na vrh Ići dole
http://losprotegidos.forumsr.com
Pavle
Admin
Admin
Pavle


Broj poruka : 111
Points : 113
Datum upisa : 13.03.2011

Marcos(Martin Rivas) Empty
PočaljiNaslov: Re: Marcos(Martin Rivas)   Marcos(Martin Rivas) EmptyPet Jun 03, 2011 4:30 pm

Filipe rekao sam 'haos' u smislu smesan a ne los.. Uglavnom to je bilo na pocetku serije kada mi je bilo cudno,sada kada gledam sedmu sezonu ni ne primecujem da prica drugacije..
Nazad na vrh Ići dole
CRNIJASTREB
Novi učenik
Novi učenik
CRNIJASTREB


Broj poruka : 35
Points : 35
Datum upisa : 16.08.2011

Marcos(Martin Rivas) Empty
PočaljiNaslov: Re: Marcos(Martin Rivas)   Marcos(Martin Rivas) EmptySub Nov 12, 2011 11:11 am

smarač...njega bi malo dijete prevelo preko vode žednog..........
Nazad na vrh Ići dole
Mara90
Novi učenik
Novi učenik
Mara90


Broj poruka : 36
Points : 38
Datum upisa : 12.11.2011

Marcos(Martin Rivas) Empty
PočaljiNaslov: Re: Marcos(Martin Rivas)   Marcos(Martin Rivas) EmptyPon Nov 14, 2011 5:12 am

Volim njegovu ulogu i cini mi se kao najpotresnija,jako mi ga je zao.
Nazad na vrh Ići dole
Jopi
Novi učenik
Novi učenik
Jopi


Broj poruka : 63
Points : 65
Datum upisa : 19.05.2012
Lokacija : New York

Marcos(Martin Rivas) Empty
PočaljiNaslov: Re: Marcos(Martin Rivas)   Marcos(Martin Rivas) EmptySub Maj 19, 2012 12:26 pm

Obožavaam^^
Nazad na vrh Ići dole
MiNombreEsAna
Novi učenik
Novi učenik
MiNombreEsAna


Broj poruka : 71
Points : 73
Datum upisa : 23.08.2012
Godina : 26

Marcos(Martin Rivas) Empty
PočaljiNaslov: Re: Marcos(Martin Rivas)   Marcos(Martin Rivas) EmptyPet Avg 24, 2012 4:10 pm

♥Dobar je lik. U početku sam ga gotivila samo tako, najviše od svih. Ali kada su počeli nesporazumi sa Amelijom i Karol pomalo sam promenila mišljenje, jer se ponašao baš nefer prema Karol i ostalima :) :D
A izgleda pomalo nepromišljeno, brzopleto, brzo donosi sve odluke :)
Mada, gotivim ga svejedno, početak serije ostavio najjači utisak ♥.


Poslednji izmenio MiNombreEsAna dana Pet Jan 25, 2013 2:35 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
marolina
Admin
Admin
marolina


Broj poruka : 638
Points : 674
Datum upisa : 13.07.2012
Godina : 32
Lokacija : ღ El Internado Laguna Negra ღ

Marcos(Martin Rivas) Empty
PočaljiNaslov: Re: Marcos(Martin Rivas)   Marcos(Martin Rivas) EmptyPet Avg 24, 2012 4:19 pm

Ponekad me bas nervira, i nervira me sto nije verovao da je Amelija sa njima, a za Karol je odmah pomislio da je izdajica


Poslednji izmenio _carolina dana Sre Mar 27, 2013 3:06 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bruno-mars.biz
MiNombreEsAna
Novi učenik
Novi učenik
MiNombreEsAna


Broj poruka : 71
Points : 73
Datum upisa : 23.08.2012
Godina : 26

Marcos(Martin Rivas) Empty
PočaljiNaslov: Re: Marcos(Martin Rivas)   Marcos(Martin Rivas) EmptyPet Avg 24, 2012 4:29 pm

♥ Little Death ♥ ::
Ponekad me bas nervira, i nervira me sto nije verovao da je Amelija sa njima, a za Karol je odmah pomislio da je izdajnica

U pravu si skroz za to sa Amelijom i Karol, i mene je mnogo tu iznervirao :)
Nazad na vrh Ići dole
*I & J*
Novi učenik
Novi učenik
*I & J*


Broj poruka : 84
Points : 90
Datum upisa : 13.01.2013
Godina : 26
Lokacija : en el Internado

Marcos(Martin Rivas) Empty
PočaljiNaslov: Re: Marcos(Martin Rivas)   Marcos(Martin Rivas) EmptyPon Jan 14, 2013 11:41 pm

Ok mi je ,ali mnogo vise volim Ivana
Nazad na vrh Ići dole
Monika94
Novi učenik
Novi učenik
Monika94


Broj poruka : 173
Points : 177
Datum upisa : 14.06.2013
Godina : 29
Lokacija : Uzice

Marcos(Martin Rivas) Empty
PočaljiNaslov: Re: Marcos(Martin Rivas)   Marcos(Martin Rivas) EmptySub Jun 15, 2013 6:04 am

Ok je. :) Svidja mi se kako brine o Pauli i kako se pomirio sa Ivanom. Dragomi je sto je na kraju bio sa Karol, iako gotivim Ameliju. :)
Nazad na vrh Ići dole
julivanista
Admin
Admin
julivanista


Broj poruka : 777
Points : 818
Datum upisa : 19.01.2013
Godina : 27
Lokacija : Srbija

Marcos(Martin Rivas) Empty
PočaljiNaslov: Re: Marcos(Martin Rivas)   Marcos(Martin Rivas) EmptySub Jun 15, 2013 2:08 pm

Marcos mi je dosadan mnogo..sav je nesto bezveze ne znam dobar je brat i to je kul .ne volim njegovo ponasanje prema Ameliji i zbog toga me odbija kao i zbog nekih sitnica nekako mi je kmezav sav ne znam xd
Nazad na vrh Ići dole
marolina
Admin
Admin
marolina


Broj poruka : 638
Points : 674
Datum upisa : 13.07.2012
Godina : 32
Lokacija : ღ El Internado Laguna Negra ღ

Marcos(Martin Rivas) Empty
PočaljiNaslov: Re: Marcos(Martin Rivas)   Marcos(Martin Rivas) EmptySub Jun 15, 2013 2:15 pm

Pa kako si ti ocekivala da se on ponasa prema njoj nakon sto je saznao da ga je iskoriscavala? Nece valjda da je blagosilja.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bruno-mars.biz
julivanista
Admin
Admin
julivanista


Broj poruka : 777
Points : 818
Datum upisa : 19.01.2013
Godina : 27
Lokacija : Srbija

Marcos(Martin Rivas) Empty
PočaljiNaslov: Re: Marcos(Martin Rivas)   Marcos(Martin Rivas) EmptySub Jun 15, 2013 2:33 pm

ne treba da je blagosilja ali ne treba ni da je napada za sve,naskocio je na nju da je ubila Carolinu kao smrt na baku ona jeste bila na strani pogresnih ali nije bila kriva za sve tako da nema apsolutno nikakvo pravo da se prema njoj ophodi kao prema djubretu
Nazad na vrh Ići dole
marolina
Admin
Admin
marolina


Broj poruka : 638
Points : 674
Datum upisa : 13.07.2012
Godina : 32
Lokacija : ღ El Internado Laguna Negra ღ

Marcos(Martin Rivas) Empty
PočaljiNaslov: Re: Marcos(Martin Rivas)   Marcos(Martin Rivas) EmptySub Jun 15, 2013 2:44 pm

Ma da...Ti mislis da sve u zivotu treba da se prasta? E pa ne moze, pa nije ni Markos budala pa da joj odmah i sve oprosti. Da li jedan Fernandov zivot vredi mnogih zivota koji su stradali zbog njega? Ne. Ali slazem se, nije trebao da je napada da je ubio Karol, ali ona je mogla da mu kaze ko je ubio, a ne da nju napada. Ali bar je ispala pravedna kad im je rekla da je mrtva...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bruno-mars.biz
julivanista
Admin
Admin
julivanista


Broj poruka : 777
Points : 818
Datum upisa : 19.01.2013
Godina : 27
Lokacija : Srbija

Marcos(Martin Rivas) Empty
PočaljiNaslov: Re: Marcos(Martin Rivas)   Marcos(Martin Rivas) EmptySub Jun 15, 2013 2:56 pm

Ne,ne treba da se prasta ja sam prva koja to ne radi uvek!Ali ne mozemo nekog kriviti za nesto ako ne znamo sta je uzrok tome.Da li bi ti na Amlijinom mestu razmisljala o tome sta ce se kome desiti ako ne uradis sta ti kazu?Da li bi dozvolila da ti neko blizak umre,a da ne pokusas na bilo koji nacin da mu pomognes?Pa Ameliji nije bilo nimalo sve jedno zbog toga sto radi,ali njoj je Fer bio sve jedino na svetu.. msm kapiram ja da je ona radila za lose i da je mnogo puta odmogla druzini i sve,ali ona nije glavni krivac ona je samo ta koja je zarad zivota svoga brata radila sta joj se kaze ..
Nazad na vrh Ići dole
marolina
Admin
Admin
marolina


Broj poruka : 638
Points : 674
Datum upisa : 13.07.2012
Godina : 32
Lokacija : ღ El Internado Laguna Negra ღ

Marcos(Martin Rivas) Empty
PočaljiNaslov: Re: Marcos(Martin Rivas)   Marcos(Martin Rivas) EmptySub Jun 15, 2013 3:03 pm

Pa jeste u pravu si, slazem se. Ali opet Markos je bio ponosan, i ponos mu nije dozvoljavao da joj oprosti. Tek u zadnjoj sezoni su poceli lepo da se slazu, i ona im je govorila sve sto je znala o nacistima.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bruno-mars.biz
*Precious*
Novi učenik
Novi učenik
*Precious*


Broj poruka : 226
Points : 228
Datum upisa : 16.03.2013

Marcos(Martin Rivas) Empty
PočaljiNaslov: Re: Marcos(Martin Rivas)   Marcos(Martin Rivas) EmptyNed Jun 16, 2013 12:06 pm

On je presladak :3 Al kao lik mi i nije nesto previse interesantan :/
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Marcos(Martin Rivas) Empty
PočaljiNaslov: Re: Marcos(Martin Rivas)   Marcos(Martin Rivas) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Marcos(Martin Rivas)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Alicia(Cristina Marcos)
» Martin(Ismael Martinez)
» Raul,Yon i Martin u svečanim odelima
» Martin i Yon nam pričaju o finalu Internata
» Blanka i Martin prezentuju Guía AD

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
El Internado Laguna Negra :: Likovi/Personajes :: Učenici/Alumnos-
Skoči na: