El Internado Laguna Negra
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 "Počeću izpočetka"

Ići dole 
AutorPoruka
Sanja94
Admin
Admin
Sanja94


Broj poruka : 1105
Points : 1885
Datum upisa : 13.03.2010
Godina : 30
Lokacija : España

"Počeću izpočetka" Empty
PočaljiNaslov: "Počeću izpočetka"   "Počeću izpočetka" EmptyUto Avg 10, 2010 11:01 am

Sada ću početi ispočetka

Skroman i zavodljiv više nego ikada.Želi da se oprosti od dobrog dečka i da započne sasvim druge likove.
Vraća se na studije, zadovoljniji nego ikada.Martin Rivas se oprašta od Crne Lagune,čiji se bliži definitivni kraj.Izdržao je u protekle 3 godine naporan intenzivni rad.Sem toga, Markos,njegov lik mu je pružio veliku popularnost i učinio ga najatraktivnijim muškarcem u Španiji.

Da li je ostalo nešto od povučenog dečkića koji je 2007 napustio Santjago i doselio se u Madrid?
Sam dolazak u Madrid je doneo naglu promenu,bio sam mlad, i nisam znao kako će sve ovo da se završi.
Finansijski sam bio nezavisan,što je naravno za mene bio ogroman izazov upravo kao i ovo snimanje serije.

Završava se Internat...Šta dolazi posle tog projekta?
Život čine periodi.I sada ću ponovo početi od početka.Ranije sam bio uplašen i imao sam preveliku odgovornost da sve savršeno uradim.Ali sada sam naučio da time kontorlišem.

Ne ličiš na mladića tako stidljivog...
I dalje sam stidljiv, stvar je u tome da budem mudar i da kada nešto želim da kažem, tri puta razmislim pa tek onda kažem.Sada vodim bolje intervjue,pre mi je bilo neugodno.

Da, ali ipak je teško kontrolisati sebe.
Ne gledam ja tako.Ne brinu mene pitanja,nego odgovori koje ću dati.Popularnost je deo igre.Ova profesija predstavlja nešto više od glume,ovo je posao i biznis poput fudbala.

Biti seksi je takođe deo igre?
Ako me neko smatra zgodnim,zahvaliću mu se.Ne predstavlja mi neprijatnu etiketu.Ne vidim sebe kao idola.Želim da ljudi cene moj rad,moju glumu.

Tvoj lik te je obeležio kao dobrog...Da li si poput njega?
Šta ti misliš? Markos me je zainteresovao i uživao sam dok sam ga tumačio.A sada planiram da promenim sliku koju su ljudi stvorili o meni,biću loš...-smeh.

Primili su te na akademiju Dizajna zvuka.I dalje maštaš da budeš režiser filma?

U dalekoj budućnosti bih voleo da režiram filmove.Osim toga, iako volim da glumim javila se i ta strast ka režiranju. Veoma je teško biti dobar u jednoj stvari,zamisli moram u dve.

Šta misliš kakav će kraj serije biti?
Jasno je da će biti dramatično.Voleo bih da bude originalno i iskreno da bude prava tragedija.

I onda, ne očekuješ Markosov srećan kraj?
Naravno da Markos zaslužuje srećan kraj,ali nisam siguran da će mu pružiti.Apsolutna je tajna,ali siguran sam da kraj neće razočarati.

Znamo da si strastveni čitalac...
Čitam od svega pomalo.Trenutno sam posvećen biografijom Petra Biskinda-Mirni motori, divlji bikovi.Koju je napisao režiser i glumac Waren Beti.

Gledaš li seriju i analiziraš svoj rad?
U početku sam,sada nemam vremena.Čekam da prođu dve godine pa ću gledati ispočetka.

Koristiš li Internet?
Trenutno ga nemam.Ali ga uglavnom koristim da se dopisujem sa prijateljima i da pogledam neke video snimke.

Šta ćeš raditi nakon završenog snimanja Internata?
Samo ću spavati.Zaista mi je potreban lek od nesanice.

Martin trenutno razmišlja jedino o odmoru i ne brine ga šta će biti,a izjavio je:“Ne brine me budućnost,svoju karijeru ću nastaviti kod kuće,pa ćemo videti šta će biti.“ A njegovi prethodni projekti su bili: Mareas vivas en TVG, Sms en Sexta.I trenutno od filmova novi projekat mu je “Seks u L.A”

Nazad na vrh Ići dole
https://elinternadoserbia.forummotion.com
 
"Počeću izpočetka"
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
El Internado Laguna Negra :: El internado Zona :: Glumci/Actores :: Martín Rivas-
Skoči na: