El Internado Laguna Negra
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Čavrljajte....

Ići dole 
+13
MiNombreEsAna
14Luka88
Linaa^^
Saška ^^
filip
*Tin@*
mladen89
Pavle
Nadja Noiret
¿coka?
malena
Zoki
Sanja94
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Sledeći
AutorPoruka
14Luka88
Novi učenik
Novi učenik
14Luka88


Broj poruka : 135
Points : 143
Datum upisa : 02.07.2012

Čavrljajte.... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čavrljajte....   Čavrljajte.... - Page 8 EmptySub Avg 10, 2013 1:39 pm

Ајде покрените неку тему овде да има о чему да се прича, умреће нам форум :)
Nazad na vrh Ići dole
julivanista
Admin
Admin
julivanista


Broj poruka : 777
Points : 818
Datum upisa : 19.01.2013
Godina : 27
Lokacija : Srbija

Čavrljajte.... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čavrljajte....   Čavrljajte.... - Page 8 EmptySre Avg 14, 2013 8:49 am

Lukaa otvorile smo (tj. Milica je vise) nove teme pa ajd ukljuci se malo znaaam koliko moze da ti bude dosadno kad si sam medju nama devojkama,ali eto malo da se igramo cisto da se ne smoris skroz : p
Nazad na vrh Ići dole
14Luka88
Novi učenik
Novi učenik
14Luka88


Broj poruka : 135
Points : 143
Datum upisa : 02.07.2012

Čavrljajte.... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čavrljajte....   Čavrljajte.... - Page 8 EmptySre Avg 14, 2013 10:42 am

А ове теме су све нешто типа ја сад стављам тачке, бројеве и слично. Како бре не знате да смислите нешто конкретно, неку тему у којој буквално може да се пишеее :О
Nazad na vrh Ići dole
julivanista
Admin
Admin
julivanista


Broj poruka : 777
Points : 818
Datum upisa : 19.01.2013
Godina : 27
Lokacija : Srbija

Čavrljajte.... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čavrljajte....   Čavrljajte.... - Page 8 EmptyČet Avg 15, 2013 5:34 am

Onda uzmi ti i otvori temu kakvu hoces o cemu god hoces da pricas i mi cemo da se ukljucimo samo izaberi temu xd
Nazad na vrh Ići dole
marolina
Admin
Admin
marolina


Broj poruka : 638
Points : 674
Datum upisa : 13.07.2012
Godina : 32
Lokacija : ღ El Internado Laguna Negra ღ

Čavrljajte.... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čavrljajte....   Čavrljajte.... - Page 8 EmptyČet Avg 15, 2013 6:47 pm

Da, slazem se...sigurno imas puno ideja...:)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bruno-mars.biz
14Luka88
Novi učenik
Novi učenik
14Luka88


Broj poruka : 135
Points : 143
Datum upisa : 02.07.2012

Čavrljajte.... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čavrljajte....   Čavrljajte.... - Page 8 EmptyNed Avg 18, 2013 2:03 pm

Не могу ја да отварам теме и да размишљам шта да отворим, то ви треба да урадитеее zvizdim 
Nazad na vrh Ići dole
julivanista
Admin
Admin
julivanista


Broj poruka : 777
Points : 818
Datum upisa : 19.01.2013
Godina : 27
Lokacija : Srbija

Čavrljajte.... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čavrljajte....   Čavrljajte.... - Page 8 EmptyPon Avg 26, 2013 10:41 am

Hahahha zezas Luka zezas ahah laugh 

No nema veze,ajde ja tebe malo da smaram x D
Posto nemam ideju koliko godina imas,da te pitam kako uzivas u letu (u raspustu ako si nekih godina gde jos uvek mozes da imas raspust / u odmoru ako radis ili takoo vec ) ?
Sta slusas ovih dana / koje serije gledas / filmove / jesi putovao negde / ne znam pisi ajde x D
Nazad na vrh Ići dole
14Luka88
Novi učenik
Novi učenik
14Luka88


Broj poruka : 135
Points : 143
Datum upisa : 02.07.2012

Čavrljajte.... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čavrljajte....   Čavrljajte.... - Page 8 EmptyUto Avg 27, 2013 2:32 am

Ма одлично је ово лето, цело сам лето путовао кроз Србију, где год да се одржава нека панк свирка или фестивал и ја сам тамо. Мени је цео живот распуст, школу ћу цео живот због тога и да завршавам. И најмлађе професоре ћу да испратим у пензију, таква им је судбина, јбг. Што се тиче серија, гледао сам овог лета "Smallville" и то је дефинитивно најбоља серија коју сам икад гледао. Много може да се научи из ње, стварно многооо. Ти, како уживаш у лету? хД
Nazad na vrh Ići dole
julivanista
Admin
Admin
julivanista


Broj poruka : 777
Points : 818
Datum upisa : 19.01.2013
Godina : 27
Lokacija : Srbija

Čavrljajte.... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čavrljajte....   Čavrljajte.... - Page 8 EmptyUto Avg 27, 2013 6:04 am

Jaojj ti si bas uzivao . Ja sam ti mesec dana bila na Zlatiboru sa roditeljima,iskreno nije bilo lose. Negde oko polovine meseca mi je dosla drugarica tu sam bila sa njim se druzila malo. Sad evo ceo avgust sam u Beogradu -citam knjige,gledam filmove,serije,izlazim pomalo. Jedva sam cekala ovaj beer sto je bio iako mi je program bio onako sta znam,nije los ,ali opet bilo je boljih ..mada meni je bilo ekstra u sustini.
Aaa znam tu seriju. Gledala sam je tako davno,dok se prikazivali na Pinku valjda. Dobra je to stvar,znam da sam bila luda za tim..
Gde si sve na svirkama bio ? I koje bendove inace ovako slusas ?
Nazad na vrh Ići dole
14Luka88
Novi učenik
Novi učenik
14Luka88


Broj poruka : 135
Points : 143
Datum upisa : 02.07.2012

Čavrljajte.... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čavrljajte....   Čavrljajte.... - Page 8 EmptyUto Avg 27, 2013 7:35 am

Како се ниси сморила месец дана на Златибору? Мислим океј, ваљда није било смор кад ти је дошла другарица, али како се ниси сморила пре тога? :О
Програм на бир фесту је био ужасан, буквално ми нису дали ни један разлог да дођем, а како кажу они што су били, дефинитивно се нисам зајеб'о што нисам дош'о. Мислим да си ти прва особа од које сам чуо да је било екстра на бир фест. smesko 
На свиркама сам био у Јагодини, Крушевцу, Београду, Нишу и Зајечару. То је ваљда то, ако нисам неки град заборавио. А слушам много бендова, стварно много и доста њих се издваја по нечему, али три моја омиљена бенда су Погонбгд, Streetlight Manifesto и Nevermore, са тим што је овај последњи бенд мог живота, значи бољи од свих других.
Nazad na vrh Ići dole
julivanista
Admin
Admin
julivanista


Broj poruka : 777
Points : 818
Datum upisa : 19.01.2013
Godina : 27
Lokacija : Srbija

Čavrljajte.... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čavrljajte....   Čavrljajte.... - Page 8 EmptyUto Avg 27, 2013 8:25 am

Veruj mi to je bilo najtezih mesec dana moga zivota. Smorila sam se ubedljivo najvise,a da mi nije bilo knjiga koje sam pocela da citam ne znam sta bih uradila od sebe : S
Pazi meni je bilo ekstra jer sam ja 4 dana svako vece isla sa drustvom od jedne do druge spravice u luna parku i potrosila brda para na te voznje i isprobavanje razlicitih vrsta piva i povremeno smo svracali da slusamo bendove tipa Dubiozu,Riblju Corbu,Nirvanu tribute,EKV tribute, ii jos nekih par x D
I ja ne znam,prosle godine je bio mnogo bolji program ,ali ja sam ove god. uzivala u ovim cudima u luna parku tako da eto x D hah

E da sta me je zanimalo oduvek kako to da si registrovao na ovaj forum,nekako mi ne delujes kao osoba za forum o nekoj spanskoj seriji ?
I kakve inace serije gledas i filmove ? x D
Nazad na vrh Ići dole
14Luka88
Novi učenik
Novi učenik
14Luka88


Broj poruka : 135
Points : 143
Datum upisa : 02.07.2012

Čavrljajte.... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čavrljajte....   Čavrljajte.... - Page 8 EmptyUto Avg 27, 2013 9:07 am

Ја никад нисам био на бир фесту, али изгледа да због пива једино и вреди да се оде, а мени је музика много битнија, пива увек има испред драгстора и то по много нижој цени. А кад такви бендови свирају, типа ЕКВ трибјут, онда капирам лика који извади нож и избоде пола бир феста, мислим, и ја бих побио ту публику што слуша ЕКВ трибјут. (што значи, да сам отиш'о на бир фест, вероватно би и ти сада била мртва) хД
Ма регистровао сам се био на оном ел барко форуму да тролујем, па сам мислио исто да урадим и овде, али овај форум је био занимљив па сам ост'о овде и лепо се понашао.
Што се серија и филмова тиче, 'вако. Филмове највише волим када те терају на размишљање, да се што више трудиш да све повежеш, вероватно зато што је ту моја улога мало виша од само публике, осећам се као да учествујем у филму на неки начин. То је углавном мистери жанр, мада волим све жанрове сем хорора и научне фантастике. Скоро сам открио да волим и оне романтичне драме које никад нисам хтео да гледам, наравно, кења ми се од филмова као што је "френдс вид бенефитс" и слично зато што су очајни и некако се осећам десет пута глупље након што их одгледам. Што се серија тиче, највише волим оне у којима могу да нађем себе и добијем одговоре на нека своја питања. Мислим, океј је кад серија има добру причу, али ја конкретно више волим када из те серије могу нешто да научим, да ми не служи само за убијање досаде. Аууу, ја сам се расписао. Ти претпостављам да гледаш само ове шпанске глупости? :Д
Nazad na vrh Ići dole
julivanista
Admin
Admin
julivanista


Broj poruka : 777
Points : 818
Datum upisa : 19.01.2013
Godina : 27
Lokacija : Srbija

Čavrljajte.... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čavrljajte....   Čavrljajte.... - Page 8 EmptyUto Avg 27, 2013 10:07 am

Hahah nebi stigao do mene u onoj guzvi. Bila sam dovoljno udaljena od bine i guzve da mogu da smugnem ako naidje neko sranje x D
-Moram da ti kazem da mi se jako svidja nacin na koji razmisljas, ,govorim ovo vezano za filmove,prva recenica je skroz genijalna i verujem da na svetu ima jako mali broj ljudi koji razmisljaju na isti nacin.
Sto se mene tice,ne gledam samo spanske gluposti x D . I kod filmova i kod serija volim kada ima akcije i kada je radnja dobra. Retko kada gledam ljubavne filmove,vise sam tip za klanja i ubijanja,misterije i volim komedije -ali ne u tolikoj meri.Kod serija volim da odgledam neku kao sto je Internat,ali i neke tipa Hannibal,Istrazitelji bilo koji Majami,Njujork,Las Vegas,Zlocinacki umovi i uglavnom na taj fazon. : p

Sta mislis o Hitleru ? E sad pitam te to jer sam videla tamo valjda u znacenje nick-a 88 -HH - Hajl Hitler i ne volis jevreje (mada to nema nikakve veze) ii eto .. : p
Nazad na vrh Ići dole
14Luka88
Novi učenik
Novi učenik
14Luka88


Broj poruka : 135
Points : 143
Datum upisa : 02.07.2012

Čavrljajte.... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čavrljajte....   Čavrljajte.... - Page 8 EmptyUto Avg 27, 2013 10:28 am

Када су клања, убијања, мистерија и акција у питању, европски филмови су ти најбољи на том пољу, зато што за разлику од холивуда, много више раде на причи него на ефектима. Из тог разлога по мени Скандинавија има најбоље филмове, конкретно Данска и Шведска.
Што се Хитлера тиче, нисам ја толико залуђен у вези њега, више све то користим да провоцирам, јер сви мрзе Хитлера, а ја некако волим када људи пљују по мени, на тај начин испољавају врхунац своје глупости, а ја обожавам да слушам глупе људе како се праве паметни. Ја у суштини подржавам Хитлера и чињеница да ми сада не би били живи да је он победио у рату је вероватно тачна, али када мало размислим, ја у томе не видим ништа лоше. Ово шта смо данас не води нигде и чињеница је да људска раса полако изумире. Мислим, са свих страна се види заглупљивање, погрешно или наметнуто (не)размишљање и покварен систем вредности. Ништа сигурно неће да се промени. Да је Хитлер победио у рату, само бела раса би преживела и то само одређени народи, али људска раса би имала много светлију будућност него данас. Шта мени вреди живот, ако цела људска раса умире? Можда поживимо још пар векова, а да је Хитлер победио живели бисмо доста дуже. Тако да ја о њему имам добро мишљење и ово ћу рећи не као белац нити као Србин, већ као човек, уместо што је данас злочинац, Хитлер је могао да буде херој.
Nazad na vrh Ići dole
julivanista
Admin
Admin
julivanista


Broj poruka : 777
Points : 818
Datum upisa : 19.01.2013
Godina : 27
Lokacija : Srbija

Čavrljajte.... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čavrljajte....   Čavrljajte.... - Page 8 EmptyUto Avg 27, 2013 2:04 pm

Preporuci mi neki dobar evrospski film ,jer msm da ja nisam gledala ni jedan : p ja gledam uglavnom americke msm to kod nas proizvode sada ,a ja iskreno nemam vremena da guglam i trazim nego sta cujem to pogledam ili uglavnom sve sto su ikad prikazivali na RTS-u,B92,Prvoj ja sam gledala xd
Inace ja mislim da je Hitler bio ludi genije i da bi nejgove ideje bile dobre da ih je sproveo na pravi nacin,i da nije toliko napadao Jevreje,za koje sam cula da su bili u sustini dosta losi i da su radili razne lose stvari,ali opet nije svoje frustracije iz detinjstva morao da iskaljuje tako. Ako te zanimaju neki datalji vise o Hitlerovom radu i zivotu preporucila bih ti knjigu Sivi Vuk -jer je veoma dobra,nisam je jos procitala celu,ali bila sam na njenoj prezentaciji inace imas i film i postoji veliki broj dokaza da Hitler nije umro 1945 vec skoro 20godina kasnije. I od svih nekih knjiga koje sam citala o njemu,a ja se dosta zanimam za Hitlera zaista nz ni sama zasto,ova mi je def. najbolja : p
Inace sto se rata tice i opstanka bele rase,ja licno mislim da bi Hitler postedeo Srbe jer koliko god da smo mi nastradali u tom ratu ja znam za njegovu izjavu da bi uz nasu vojsku i nz koju jos mogao da pokori citav svet : p

Kako gledas na sve sto se desava oko ulaska u Evropsku Uniju ? I jel mislis da ce nam biti bolje ako udjemo ili ?
Nazad na vrh Ići dole
14Luka88
Novi učenik
Novi učenik
14Luka88


Broj poruka : 135
Points : 143
Datum upisa : 02.07.2012

Čavrljajte.... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čavrljajte....   Čavrljajte.... - Page 8 EmptySre Avg 28, 2013 12:46 am

Можда би ти најбоље било за почетак да одгледаш филм "Headhunters (2011)", то је дефинитивно један од бољих.
Нису то никакве фрустрације из детињства, то је једна велика лаж, он је знао ко су Јевреји и шта они раде, то је једини разлог због којег је хтео да их истреби. А не верујем ни у причу да није умро '45, он је био доста болестан човек и могао је да се излечи и преживи да је остао на власти, јер би у том случају имао средства, овако није могао да се крије 20 година и да преживи.
Што се тиче европске уније, не преоптерећујем себе превише тим стварима, мислим политиком уопште, али сам против уласка у ЕУ, стварно не видим ништа добро у томе.
Е, а какву ти музику беше слушаш? Мислим да си писала негде, али ја се уопште не сећам :Ѕ
Nazad na vrh Ići dole
julivanista
Admin
Admin
julivanista


Broj poruka : 777
Points : 818
Datum upisa : 19.01.2013
Godina : 27
Lokacija : Srbija

Čavrljajte.... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čavrljajte....   Čavrljajte.... - Page 8 EmptySre Avg 28, 2013 3:00 am

Ok pogledacu ga def. smesko 
Krio se u Argentini,tamo je imao dosta njih koji su ga podrzavali i odatle je pokusavao da povrati vlast,medjutim nije uspeo -ima mnogo ljudi koji su ga videli u Argentini i koji mogu sa sigurnoscu da potvrde da je to bio on. : p

Ja uglavnom mogu da slusam sve,osim nase estrade gandovaca i narodnjaka koji mi paraju usi i naseg popa ili sta god da je to. Medjutim ja se ne odredjuem samo na jedan zanr volim da mesam razlicitu muziku,ali uvek imam par bendova i izvodjaca koje uvek slusam. Trenutno slusam rock i metal onako bas intenzivno i spansku muziku.. x D
Nazad na vrh Ići dole
14Luka88
Novi učenik
Novi učenik
14Luka88


Broj poruka : 135
Points : 143
Datum upisa : 02.07.2012

Čavrljajte.... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čavrljajte....   Čavrljajte.... - Page 8 EmptySre Avg 28, 2013 3:19 am

Па и не треба никад да се ограничаваш на један жанр, то само идиоти раде (а барем 90% људи су сигурно тешки идиоти). Рок и метал су скроз океј жанрови, мада ја конкретно много више волим метал, рок је некако више рађен због профита, па је тешко да нађеш бенд који свира због идеје или љубави према музици. Требала би да послушаш неке ска панк бендове, то је по мени стварно добар жанр, на пример овај бенд што сам навео горе, streetlight manifesto, ће вероватно да ти се засвиђа. Не знам за шпанску музику, никад нисам слушао, препоручи нешто, мада не знам језик хД
Nazad na vrh Ići dole
julivanista
Admin
Admin
julivanista


Broj poruka : 777
Points : 818
Datum upisa : 19.01.2013
Godina : 27
Lokacija : Srbija

Čavrljajte.... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čavrljajte....   Čavrljajte.... - Page 8 EmptySre Avg 28, 2013 3:56 am

Slazem se s tobom. Ja mrzim ljude koji ne zele da cuju nesto novo ili nesto van onoga sto oni inace slusaju. Ja recimo volim kada mi neko predlozi nesto sto mi se kasnije svidi,mnoge bendove koje sada slusam su mi drugi predlagali : p Ali dobro vecina ljudi je ubedjena da su najpametniji xd
Sad cu da vidim da skinem neku pesmu od streetlight manifesto pa cu da ti javim utiske.
Sto se tice spanske muzike,ne znam sta bih ti preporucila s obzirom da ja uglavnom slusam one romanticne pesmice na spanskom jer msm da su oni jedini koji mogu da iskazu emociju da se oseti,a ne da bude traljavo -ali recimo Ska-P , Alejandro Sanz i Alejandro Fernandez su dobri za tuzne pesme x D -mada od spanske muzike se ne moze ocekivati neki tvrdji zvuk s obzirom da im jezik to ne dozvoljava,oni su ipak predodredjeni za romanticnu muziku xd
Nazad na vrh Ići dole
14Luka88
Novi učenik
Novi učenik
14Luka88


Broj poruka : 135
Points : 143
Datum upisa : 02.07.2012

Čavrljajte.... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čavrljajte....   Čavrljajte.... - Page 8 EmptySre Avg 28, 2013 5:08 am

А, па чуо сам ја за Ska-P, али нисам имао појма да су они шпанци, ја сам из неког разлога био убеђен да су они италијански бенд :Ѕ
И лажем да нисам слушао шпанску музику до сада, имао сам до скоро неку шпанску песму у телефону која ми се стварно много свиђала, али сам обрисао цео тај фолдер из телефона и сад већ сат времена покушавам да се сетим како се зове песма или бенд, али неуспешно...
А, не волим ја баладе, па ми се вероватно због тога и не би свиђала шпанска музика, пошто кажеш да су већином такве песме :)
Јави кад преслушаш нешто од streetlight manifesta, да чујем шта мислиш о њима. Они увек имају генијалан ритам и музику, али по мом мишљењу, текстови су им много генијалнији.
Nazad na vrh Ići dole
julivanista
Admin
Admin
julivanista


Broj poruka : 777
Points : 818
Datum upisa : 19.01.2013
Godina : 27
Lokacija : Srbija

Čavrljajte.... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čavrljajte....   Čavrljajte.... - Page 8 EmptySre Avg 28, 2013 8:25 am

Ako se secas reci pesme napisi (nema veze iako ne znas lepo da ih napises) pa cemo je naci : p
Streetlight manifesta su tako veseliii :Д  msm ja sam skinula ove neke 4 pesme i evo slusam ih vec 2h ima sigurno i melodija je vesela i nije onako drecece i urlajuce kako sam zapravo ocekivala da ce biti xd
Dobri su jendom recju x D

Jel imas jos neki takav bend ?

Inace koje sajtove/forume i tako to najcesce posecujes ? : D
Nazad na vrh Ići dole
14Luka88
Novi učenik
Novi učenik
14Luka88


Broj poruka : 135
Points : 143
Datum upisa : 02.07.2012

Čavrljajte.... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čavrljajte....   Čavrljajte.... - Page 8 EmptySre Avg 28, 2013 11:03 am

Знаш шта се мени највише свиђе код њих, то што им је музика толико весела и преноси позитивно енергију, док су текстови са друге стране баш супротни, нису тужни, али су доста реалистични и углавном преносе неку јаку поруку. Које си ти песме скинула?
Не знам ни један сличан бенд, јер су они доста јединствени, чак су и неки жанр за себе, мада их многи карактеришу као ска, они то нису.
Па не посећујем много сајтова, уђем по некад на фејзбук да видим по догађајима где се одржава која свирка, посећујем овај и фастсербиа форум, али углавном користим интернет да се информишем и скидам филмове, серије, музику, итд...
Nazad na vrh Ići dole
julivanista
Admin
Admin
julivanista


Broj poruka : 777
Points : 818
Datum upisa : 19.01.2013
Godina : 27
Lokacija : Srbija

Čavrljajte.... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čavrljajte....   Čavrljajte.... - Page 8 EmptySre Avg 28, 2013 12:16 pm

Da def. su jako pozitivni jeje mene bar teraju da igram x D Sto se tice tekstova,moram da priznam da se nisam usresredila na njih nego vise na muziku i ritam : p
Skinula sam : - A Better Place, A Better Time - Everything Goes Numb - The Three Of Us i - We Will Fall Together : D ..

- E da sad ne znam sta da te pitam xd a da bude pametno xd .
Ajde recimo jel volis da putujes ? Gde najvise ? Iii nzm najlepse mesto na koje si bio ? x D
Nazad na vrh Ići dole
14Luka88
Novi učenik
Novi učenik
14Luka88


Broj poruka : 135
Points : 143
Datum upisa : 02.07.2012

Čavrljajte.... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čavrljajte....   Čavrljajte.... - Page 8 EmptySre Avg 28, 2013 12:58 pm

То су све добре песме, посебно ова прва и последња. Имају они још многоо добрих, али се по мени посебно издвајају Would You Be Impressed, The Big Sleep и Somewhere in the Between, њих би исто требала да преслушаш :)
Па волим да путујем, али више по Србији него по другим земљама. Не знам зашто, али ја уопште немам жељу да посетим друге земље, па чак и када бих морао, вероватно бих отишао у неку која није толико туристички посећена, јер ако одем у неку која јесте, дочекаће ме као туристу и циљ ће им бити да ми узму што више пара, док ће ме у ову другу дочекати као госта и циљ ће им бити да своју земљу прикажу у што бољем светлу. А најлепше место на којем сам био? Е то је добро питање, јер немам појма шта да одговорим. Увек ми је битније друштво него место, јер могу и на најгорој депонији да се проведем одлично са добрим људима, а могу и на најлепшем месту на свету да се сморим на смрт ако сам са глупим људима и идиотима.
'Ајде сада одговори и ти на своје питање (мрзи ме да га преписујем) : D
Nazad na vrh Ići dole
julivanista
Admin
Admin
julivanista


Broj poruka : 777
Points : 818
Datum upisa : 19.01.2013
Godina : 27
Lokacija : Srbija

Čavrljajte.... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čavrljajte....   Čavrljajte.... - Page 8 EmptySre Avg 28, 2013 1:57 pm

Da li mi verujes da sam ja te dve pesme stavila da mi se skidaju,ali da sam sad skontala kad si ih spomenuo da ih nema nigde -prva u spotu ima neke zivotinje kao,a dbr  drugu sam zapamtila po nazivu : p

Hahaha ja volim da putujem po velikim gradovima,iz razloga jer me jako zanima arhitektura i sve te stare gradjevine,njihova istorija i sve sto se moze cuti vezano za njih. Takodje me zanima da vidim zivot ljudi u tim gradovima i da ga uporedjujem sa zivotom u nasim gradovima . Takodje volim i po Srbiji da putujem,jer postoje mnoga lepa mesta koja nikada nisam videla i za koja nisam ni cula ,mada licno vise preferiram inostrastvno -pprosto iz razloga sto su i ljudi tamo mnogo ljubazniji,koliko god njohove namere mozda bile pogresne ali neopisivo su ljubazniji od nas. Mi smo ljubazni samo prema strancima,a prema sunarodnicima se ponsamo uzas,naravno ne kazem da tako nije i u inostranstvu,ali eto : p Evo bas sad jedva cekam oktobar idem na ex sa skolom Prag,Bec,Drezden i ne mogu da docekam da vidim sve one gradjevine i sva ta cuda i ako budem imala priliku izmracicu prof. istorije da me za vreme pauza gde ce svi da sopinguju sprovede kroz jos neke delove gradova da ih vidim,jer ja ne podnosim te soping momente kada svi samo trose pare na stvari koje ce za 2-3 godine doci kod nas : p
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Čavrljajte.... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čavrljajte....   Čavrljajte.... - Page 8 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Čavrljajte....
Nazad na vrh 
Strana 8 od 13Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
El Internado Laguna Negra :: Zabava/Diversión :: Ćaskanje/Chatear-
Skoči na: