El Internado Laguna Negra
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Intervju sa Javierom Riosom

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Sanja94
Admin
Admin
Sanja94


Broj poruka : 1105
Points : 1885
Datum upisa : 13.03.2010
Godina : 30
Lokacija : España

Intervju sa Javierom Riosom Empty
PočaljiNaslov: Intervju sa Javierom Riosom   Intervju sa Javierom Riosom EmptySub Mar 27, 2010 3:07 pm

Intervju sa Javierom Riosom Nbzyts

Ulazak u epicentar serije i ostavljajuci iza duge karijere na filmu,televiziji i pozoristu,Havijer Rios tumaci Uga,nastavnika karatea sa velikim vrlinama kao sportista i nastavnik,ta cista slika nestaje od mracne proslosti i sadasnjosti.Koji je umesan u projekat Blizanci.

Pa,Ugo nam je dao iznenadjenje u 42 epizodi:Da li si unapred znao za zlo koje poseduje tvoja klonirana uloga?
Pa mogu reci da sam ocekivao,manje-vise,znao sam.Zlo? Vece zlo je osoba koja ga je zarobila jos od malih nogu,koja ga je obucavala za takav posao.

Sta nam mozez reci sto se tice Uga u poslednjoj sedmoj sezoni?
Saznacemo pravi razlog njegovog dolaska u Internat,postoji nekoliko detalja o farmaceutskoj kuci OTTOX.

Nema sumnje da je Ugo nacist,ali nema definisanu licnost.Da li cemo videti jos lica ovog misterioznog karaktera,koji ima unutrasnji sukob?
Nisam siguran u to,ali u ono sto jesam jeste da on ima odredjenu misiju i niko i nista ga ne moze spreciti da je ispuni.

Mozemo reci da jedino tvoj lik ima autoritet nad Noiretom,kakva je tvoja uloga u OTTOX-u?
Veoma je visoka,ne mogu tacno da kazem,ali mislim da je desna ruka Vulfa.

"Ugo nije tako los,kao sto izgleda"
Ugo je poslao Mariju u psihijatrijsku bolnicu,ali zasto se nje,jednostavno nije oslobodio,mozda zato sto nije tako los kao sto izgleda,ili mozda ima neke druge interese?
Mozda zato sto nije tako los kao sto izgleda,ili je smatrao da to nije potrebno.

Da li ce se Ugo zaista zaljubiti u neki zenski lik,ili ce se cvrsto drzati svoje misije?
Covece,on je pravi zenskaros,ali mislim da ga nista nece ometi u njegovoj misiji.

Kako to da je tvoj lik u dobrim odnosima sa Hektorom?
Pretpostavljam da ne zna Hektorovu proslost,iskreno,iako se cini gledaocima da moja organizacija zna sve,ispostavlja se da neki detalji promicu,kao sto je Hektorova proslost.

Da li ces ti biti novi tutor Markosa i Paule?
Mmmmm,ne verujem,to zaista ne znam.

Da li ce Ugo imati veze sa ostalim likovima,kao na primer sa decom?
Ja sam njohov profesor karatea,tako da svakako imam neke veze sa njima,ali u osnovi najvise veze imam sa Noiretom(Carlos Leal).

A sa novim organizacijama,da li ces imati neke veze?
Mmm,ne,koliko ja znam.

Otkud ta velika promena od "Ulisesovog sindroma" do "Internata"?
To i nije neka velika promena,kao sto je prelazak sa filma na televiziju,ja sam poceo karijeru snimajuci filmove,nakon sto sam snimio "Casual Day",poslednji film koji sam snimio nakon 3 godine,jer nije bilo ponude u ovom pogledu,onda sam odlucio da radim na televiziji i tako je dosla ta promena.Zatim je usledio "Internat".

"Fanatik filma jos odmalena"
Pojavio si se u nekoliko filmova,kao sto je "Dias Azules",kakvo je bilo iskustvo?
Ja cu naglasiti najvaznije to su "Noviembre" i "Casual Day",za mene ovi filmovi predstavljaju velika iskustva,veoma sam ponosan za "Novembar",jer je veoma dobar film,a "Casual Day" jer sam imao srece te sam radio sa dobrom ekipom.

Znaci,vise si radio filmove nego serije?
Da,ja sam posebno zainteresovan za skripte,posvetio sam se filmovima jer sam veliki fanatik filmova jos odmalena.

Fanatik si i pozorista?
Jesam

Kako je bilo sa Hose Luisom Garsijom u filmu "Ti si jedini"?Kakav si odnos imao sa rediteljem?
Imao sam malu ulogu,tako da sam se slozio sa njim za par dana.

Sa kojim rediteljima i glumcima bi voleo da radis?
Sa mnogima,naravno dobrima(osmeh)

Koji lik ti je najinteresantniji a da nije Ugo?
Karlosov i Noiretov,smatram da su oni najzabavniji i najinteresantniji likovi.

Poslednji film koji si odgledao?
Malditos Bastardos

Poslednji put kada ste glumili u pozoristu?
Hamlet, de Tomaz Pandur

Omiljena muzika?
Sunday Drivers, Sidonie, Deluxe...

U Internatu si profesor karatea,treniras li neki sport?
Da,treniram boks vec nekoliko godina.

Mastas li o necemu?
Pa,trenutno,da se i dalje bavim glumom,da dobijam uloge u kojima cu uzivati,to je sto se tice nekih zelja,ali ipak pricati o buducnosti je malo prerano.

Sta bi porucio gledaocima? Sta mogu ocekivati od poslednje sezone?
Porucujem im da ce ova poslednja sezona biti najupecatljivija,bice dosta akcije,otkrice se mnoge stvari koje su bile nejasne.Tako da mogu zaista da ocekuju veoma kvalitetnu sezonu.


Prevela sa spanskog:Sanja94
IZVOR:elinternadofans
Nazad na vrh Ići dole
https://elinternadoserbia.forummotion.com
~*K@t Von D *~
Novi učenik
Novi učenik
~*K@t Von D *~


Broj poruka : 10
Points : 12
Datum upisa : 24.03.2010

Intervju sa Javierom Riosom Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju sa Javierom Riosom   Intervju sa Javierom Riosom EmptySre Avg 11, 2010 2:44 pm

JAO SUPER HVALA TI
Nazad na vrh Ići dole
http://jacky-bracamontes.forumsr.net
 
Intervju sa Javierom Riosom
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Intervju Antena 3
» Intervju E-girl
» Intervju Formula TV
» Intervju Glamur
» Intervju Antena 3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
El Internado Laguna Negra :: El internado Zona :: Novosti-
Skoči na: